Popek prezydentem? Odważna deklaracja! [WIDEO]

2017-11-24 14:35
Popek
Autor: MAREK KUDELSKI

To już pewne! Kontrowersyjny raper Popek (39 l.) zamierza zostać posłem! W rozmowie z SE.pl muzyk opowiedział o swoich postulatach wyborczych. Co ciekawe, Paweł Mikołajuw nie wyklucza startu w WYBORACH PREZYDENCKICH!

Lider Gangu Albanii planuje rozpocząć karierę polityczną. Popek chce zostać "pierwszym na świecie charytatywnym posłem". Paweł Mikołajuw planuje m.in. zniesienie podatków z domów dziecka lub wprowadzenie ulg podatkowych dla sierot. Raper twierdzi także, że księża powinni zrezygnować z niektórych swoich przywilejów.

Lider Gangu Albani nie identyfikuje się z żadną partią, która obecnie jest w Sejmie. Przyznał jednak, że jest sympatykiem ugrupowania Wolność i Janusza Korwin-Mikkego.

Popek zostanie prezydentem?

Muzyk dla fanów gotowy jest na wiele. W rozmowie z nami przyznał, że dziś nie myśli o karierze głowy państwa, jednak dla swoich sympatyków jest gotowy na takie poświęcenie. - Jeżeli Wy będziecie tego bardzo chcieli, to zostanę prezydentem. Zrobię to dla Was – powiedział Popek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE