Popławska

i

Autor: AKPA/Baranowski Popławska

Jest rozczarowana

Popławska narzeka na aktorstwo. Nie dostaje ciekawych ról

2022-11-28 21:33

Wydawało się, że Aleksandra Popławska (46 l.) jest zadowolona ze swojej aktorskiej kariery. W końcu pojawia się w popularnych ostatnio produkcjach. Okazuje się, że praca ją jednak rozczarowuje. Jej marzenie spełni się dopiero na starość?

Aleksandra Popławska to jedna z bardziej popularnych aktorek. Widzowie doskonale ją znają z takich seriali jak: "Szadź", "Klangor", czy "Minuta ciszy". Wcześniej natomiast grała w "Kobietach mafii". Niedawno wszedł do kin film „Nie cudzołóż i nie kradnij”, gdzie jako Renata sporo grzeszy. Jak przyznaje, nie ma problemu z graniem rozbieranych scen. - Jeśli scenariusz jest dobrze napisany i takie sceny mają sens to nie trzeba mnie długo namawiać na uprawianie mojego zawodu - powiedziała Popławska w rozmowie z "Super Expressem". Jak się jednak okazuje, aktorka nie jest do końca usatysfakcjonowana rolami, które dostaje.

Popławska narzeka na swoją pracę

Wydawać by się mogło, że Popławska jest szczęśliwa i spełniona jako aktorka. Gra dużo i w ciekawych produkcjach. Niestety, marzy się jej wielka rola. 

– Moje główne marzenie aktorskie jeszcze się nie spełniło, a jest to poprowadzenie historii, o której opowiada film. Nigdy nie miałam takiej okazji. Zawsze gram kwiatek do kożucha, a kożuch nosi mężczyzna – mówi agencji Newseria Lifestyle Aleksandra Popławska.

Aktorka wierzy jednak, że atak rola jest jeszcze przed nią.

– Może się doczekam, może jak się trochę bardziej zestarzeję, może wtedy? Może będę miała taką szansę jak Danusia Szaflarska, koło dziewięćdziesiątki, więc trochę jeszcze muszę poczekać – mówi.

Sonda
Lubisz Aleksandrę Popławską jako aktorkę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany