Popularny kabareciarz wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"!

2020-01-22 17:07
Popularny kabareciarz wystąpi w Tańcu z Gwiazdami!
Autor: Instagram @polsatofficial Popularny kabareciarz wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"!

Znamy kolejnego uczestnika roztańczonego show Telewizji Polsat! Popularny kabareciarz wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"! Sprawdź, kim jest mistrz ciętej riposty, który pokaże na co go stać w kolejnej edycji programu.

Już niebawem jedenasta edycja show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"! Telewizja Polsat sukcesywnie zdradza kolejnych uczestników programu. Do tej pory wiadomo, że u boku jednego z zawodowych tancerzy zaprezentuje się Marcin Bosak, Tomasz Oświęcimski czy Edyta Zając. Do ich grona dołączy także słynny kabareciarz i aktor - Bogdan Kalus znany telewidzom m.in. z serialu "Ranczo". - Planował zostać ogrodnikiem, a potem muzykiem. Jako nastolatek miał nawet swój zespół muzyczny i grał na perkusji. Kocha podróże. Najchętniej do Azji. Teraz czeka go niezapomniana podróż do świata tańca - czytamy na oficjalnym profilu Polsatu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE