Nowe ciacho disco polo! Kim jest tancerz zespołu Shine?

2015-07-31 11:00

Do zespołu Shine, w którego składzie do tej pory były same dziewczyny, dołączył niedawno profesjonalny tancerz. Mateusz urzeka nie tylko tym, jak doskonale się rusza ale i jak wygląda.

Przystojny Mateusz już na niektórych koncertach dał pokaz swoich możliwości. Aleksandra Dąbrowska, czyli popularna Shine pracuje także nad kolejnymi zmianami w zespole, ale to niespodzianka, która wyjaśni się, podczas jesiennych koncertów Shine. A jest ich zakontraktowanych już ponad sześćdziesiąt – zapewnia w rozmowie z SE.PL menadżerka artystki.

Trzeba przyznać, że odkąd Shine sprawy swojej kariery powierzyła w ręce firmy Amber Agency, to nabrała ona jeszcze większego tempa. Na listach przebojów szaleje piosenka grupy „Mamo, wychodzę za mąż", a Ola przygotowuje się do występu na Euro Music Show, który odbędzie się w Wiedniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE