Jaki jest prawdziwy wiek Małgorzaty Rozenek?

i

Autor: AKPA/Jacek Kurnikowski Jaki jest prawdziwy wiek Małgorzaty Rozenek?

Prawdziwy wiek Małgorzaty Rozenek. Ile lat ma żona Majdana i jak się zmieniała? Galeria zdjęć

2022-06-01 7:24

Małgorzata Rozenek należy do czołówki polskich gwiazd. Przez lata pracowała nad wieloma medialnymi projektami, co zaowocowało ogromną popularnością. Przedmiotem dyskusji wciąż pozostaje jednak życie prywatne Małgorzaty Rozenek: wiek i wzrost gwiazdy oraz jej rodzina – dzieci, brat i mąż - Radosław Majdan. Fani interesują się również wyglądem celebrytki oraz tym, jak wyglądała kiedyś i dziś - codziennie śledząc Małgorzatę Rozenek na Instagramie. Odpowiedzi znajdziecie w poniższym tekście.

Kim jest Małgorzata Rozenek? Historia kariery żony Majdana

Małgorzata Rozenek jest popularną prezenterką oraz influencerką. Ma wykształcenie prawnicze, a ogólnopolską popularność przyniosła jej rola gospodyni w programie "Perfekcyjna pani domu". Przez lata współpracowała ze stacją TVN, realizując kolejne projekty - widzowie mogą pamiętać ją z takich produkcji jak "Azja Express", "Iron Majdan", "Rozenek cudnie chudnie", "Project Runway" czy "Poczuj się jak Małgosia Rozenek". Jakiś czas temu Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała, że jej marzeniem jest także rola prowadzącej "Dzień Dobry TVN", jednak ze słów pracowników stacji wynika, że póki co raczej nie ma co liczyć na to, że Edward Miszczak zaproponuje jej tę posadę.

Małgorzata Rozenek na Instagramie

Gwiazda jest także influencerką. Reklama na profilu Małgorzaty Rozenek na Instagramie słono kosztuje - już w 2018 roku było to ok. 80 tys. zł! Ponadto jest autorką poradników oraz książek takich jak "Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu", "In vitro. Rozmowy intymne", "Perfekcyjny ślub" czy "Świadoma mama. Praktyczna wiedza i porady". 

Czy Małgorzata Rozenek jest też aktorką?

Małgorzata Rozenek-Majdan ma na swoim koncie występy w reklamach środków do dezynfekcji, środków czystości oraz sieci telefonii komórkowej. Miała okazję sprawdzić się także w roli aktorki - Rozenek zagrała w filmie Patryka Vegi "Miłość, seks & pandemia" oraz produkcji Łukasza Wiśniewskiego "Druga połowa".

Życie prywatne Małgorzaty Rozenek: dzieci i związki partnerskie

Małgorzata Rozenek, a właściwie Małgorzata Rozenek-Majdan, jest żoną Radosława Majdana (50 l.). Para pobrała się 10 września 2016 roku. Owocem ich miłości jest Henryk, który urodził się w czerwcu 2020 roku. Małgorzata Rozenek-Majdan ma także dwóch synów z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem (53 l.) - Stanisława (16 l.) oraz Tadeusza (12 l.). Wszystkie jej dzieci przyszły na świat dzięki metodzie in vitro.

Gwiazda ma za sobą dwa nieudane małżeństwa - z Łukaszem Bukaczewskim oraz Jackiem Rozenkiem. Po raz pierwszy wyszła za mąż jeszcze podczas studiów. 

Brat i rodzice Małgorzaty Rozenek

Rodzice Małgorzaty Rozenek to Stanisław oraz Zofia Kostrzewscy. Gwiazda ma także starszego brata, Michała, który urodził się w 1972 roku. Misha Kostrzewski jest zawodowym tancerzem i choreografem. Przez wiele lat mieszkał we Francji, gdzie występował na deskach oper w Lyonie i Monte Carlo. Brat Rozenek niedawno rozstał się z żoną, z którą doczekał się trójki dzieci: Niny (22 l.), Yann (17 l.) i Elisabeth (15 l.). Małgorzata Rozenek-Majdan jest absolwentką szkoły baletowej (uczęszczała do niej przez 9 lat), jednak wybrała inną ścieżkę kariery. Gwiazda ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego - temat jej pracy magisterskiej brzmiał "Treść i charakter prawny majątkowy między małżonkami".

Małgorzata Rozenek kiedyś i dziś

Dziś Małgorzata Rozenek jest spełnioną żoną oraz mamą, ma także na koncie wiele medialnych projektów i oszałamiającą karierę. Jest wzorem dla wielu kobiet, a swoją popularność i autorytet wykorzystuje, by poruszać ważne tematy, takie jak oswajanie Polaków z tematyką procedury in vitro. Uwagę zwraca także niesamowita metamorfoza żony Radka Majdana - fani ze zdumieniem zauważają, że obecnie wygląda lepiej niż dekadę temu!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zobaczcie w naszej galerii, jak zmieniała się Małgorzata Rozenek!

Małgorzata Rozenek: Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Możemy znaleźć tam m.in. zdjęcia oraz nagrania gwiazdy z Radosławem Majdanem i synami - Stanisławem, Tadeuszem oraz Henrykiem. Nick Małgorzaty Rozenek na Instagramie to @m_rozenek. 

Ile mat ma Małgorzata Rozenek?

Sporo emocji wzbudza temat wieku Małgorzaty Rozenek. Ile lat ma gwiazda? Jakiś czas temu opublikowała w sieci skan własnego dowodu osobistego, by zamknąć usta niedowiarkom. Wynika z niego, że urodziła się 1 czerwca 1978 roku. Mimo to nie wszyscy wierzą w tę wersję - niektórzy wciąż uważają, że Małgorzata Rozenek jest z 1969 roku. Co więcej, kilka lat temu media donosiły, jakoby teorię tę mieli potwierdzać szkolni koledzy gwiazdy, na dowód pokazując jej zdjęcie ze studniówki. 

Zobacz także: Twarz Małgorzaty Rozenek z bliska! Widać jej prawdziwy wiek

Radosław Majdan daje 2-letniemu synowi prowadzić auto
Sonda
Czy wierzysz w to, że Rozenek ma 44 lata?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE