Mamy zdjęcia!

Premiera filmu "Porady na Zdrady 2". Antek Królikowski z partnerką na zielono

2023-08-03 19:28

Sukces pierwszej części filmu "Porady na Zdrady" spowodował, że twórcy filmu zdecydowali się na jego kontynuację. W czwartek w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu, w którym będziemy mogli zobaczyć między innymi Tomasza Karolaka, Barbarę Kurdej-Szatan czy Karoliną Chapko! Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy!

Pierwsza część filmu "Porady na Zdrady" opowiada o losach dwóch przyjaciółek, które po tym, jak zostają okrutnie zdradzone postanawiają założyć firmę i zostać testerkami wierności mężczyzn. Film okazał się sukcesem, w kinach zobaczyło go prawie 700.000 tysięcy ludzi. Teraz, w drugiej części zobaczymy największe gwiazdy polskiego kina, między innymi Barbarę Kurdej-Szatan czy Tomasza Karolaka!

Gwiazdy na premierze "Porady na Zdrady 2". Tak się prezentowały. Co za kreacje!

Na premierze nie mogło zabraknąć również największych gwiazd polskiego show-biznesu. Ich kreacje skradły oczy fotoreporterów. Pojawili się m.in. Antek Królikowski z partnerką Izabelą Banaś, Karolina Chapko, Renata Dancewicz, Ksawery Szlenkier, Anna Wendzikowska, Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem, Rafał Zawierucha z żoną, Monika Miller, Agnieszka Wielgosz, Ewelina Ruckgaber, Caroline Derpienski, Anna Samusionek, Kamila Kamińska i Michał Meyer oraz Miss Polonia Ewa Jakubiec. Zobaczcie te zdjęcia!

Zobacz poniższą galerię: Gwiazdy na premierze "Porady na Zdrady 2"

Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Tomasz Karolak
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany