Prestiżowa "Wielka Warszawska". Kożuchowska w pomarańczu. Deląg wjechał na koniu!

2023-10-02 10:16

"Wielka Warszawska" to prawdziwa gratka dla miłośników wyścigów konnych! Wydarzenie przyciągnęło wiele gwiazd polskiego show-biznesu. Cały event opiewał w wiele ciekawych wydarzeń. Jednym z nich był pokaz mody Doroty Goldpoint, który wyreżyserował i otworzył sam Paweł Deląg! Aktor wjechał na koniu! Zobaczcie te zdjęcia!

"Wielka Warszawska" często określana jako królowa służewieckich gonitw. Wczorajsze wydarzenie odbyło się po raz 78. na Torze Służewiec w Warszawie. Co roku przyciąga miłośników konnych rywalizacji, a także mieszkańców Warszawy. To także gratka dla wielu celebrytów, którzy mogą zaprezentować swoje wyjątkowe kreacje. Całe wydarzenie dopełnił pokaz mody Doroty Goldpoint, który otworzył i wyreżyserował sam Paweł Deląg!

"Wielka Warszawska" Tak wyglądały gwiazdy!

Choć tego samego dnia miał miejsce "Marsz miliona serc", na którym było wiele gwiazd, to na Służewcu nie brakowało znanych i lubianych osobistości. Show skradła Małgorzata Kożuchowska, która postawiła ma mięsistą pomarańczową sukienkę. Paweł Deląg ubrany był w strój do jazdy konnej, z kolei Tomasz Oświęcimski postawił na klasyczne zestawienie koszuli i kamizleki. Dorota Goldpoint, której pokaz uświetnił niedzielne wydarzenie, postawiła na biały garnitur. Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy!

Zobaczcie poniższą galerię:

Dorota Goldpoint: Znana projektantka mody ujawnia kulisy pracy z gwiazdami. Do czego przekonała Irenę Santor?