Tydzień temu prezenterka TVN cieszyła się, że zostanie mamą. Teraz lekarz przekazał jej tragiczne wiadomości

2021-08-26 10:55
Anna Dec, prezenterka TVN
Autor: AKPA Anna Dec, prezenterka TVN

Anna Dec, prezenterka TVN, niespełna tydzień temu przekazała, że spodziewa się dziecka. Z miejsca posypały się gratulacje, komentarze zostawiły m. in. Ewa Drzyzga, Olga Kalicka i Agnieszka Sienkiewicz. Niestety, z kolejnego wpisu prezenterki TVN dowiedzieliśmy się o tragedii, jaka ją spotkała. Lekarz przekazał jej koszmarne wiadomości.

6 dni temu Anna Dec poinformowała na swoim Instagramie, że jest w ciąży. 

- Nie ma co dłużej ukrywać, choć to bardzo wczesny etap. Jest nas czworo. Przed nami jeszcze wiele miesięcy oczekiwania, by utulić naszego drugiego Skarba. 🤍 - pisała szczęśliwa prezenterka TVN, która jest już mamą Zuzi.

Anna Dec przyznaje, że przy pierwszej ciąży, chciała jak najdłużej utrzymać ją w tajemnicy.

- Z Zuzik chciałam trzymać to w tajemnicy jak najdłużej. Przy drugiej ciąży jest zupełnie inne poczucie, odwaga, świadomość i niesamowite jak mi szybko wyskakuje brzuch. :) Zaleca się informować po najważniejszych badaniach i po skończonym pierwszym trymestrze, ale szepty w pracy i wiedza o tym stanie innych, mam wrażenie, że jeszcze zanim my się dowiedzieliśmy, wywoływała niepotrzebny stres i napięcie. A pracuję zazwyczaj na żywo, łatwo być na bieżąco i naprawdę nie chce mi się przedłużać tej tajemnicy. Zamierzamy jawnie się tym cieszyć i przeżyć jeszcze intensywniej niż za pierwszym razem. Jak zdrowie pozwoli, zamierzam długo pracować, bo po prostu tak czuję się lepiej - napisała Anna Dec.

Z miejsca posypały się gratulacje, ciepłe słowa do przyszłych rodziców napisała m. in. Ewa Drzyzga.

- Kochani Rodzice, spokoju i pełni Wam życzę w tym radosnym okresie Oczekiwania 😍 - czytamy w komentarzu.

Anna Dec przekazała tragiczne wiadomości. Dramat prezenterki TVN

Wczoraj Anna Dec na swoim Instagramie podzieliła się z fanami wiadomością o swoim dramacie. Lekarz przekazał jej, że dziecko, które nosiła pod sercem zmarło.

- Już za moment miał być ten bezpieczniejszy czas. Okazało się, że serce przestało bić kilkanaście dni wcześniej z przyczyn zupełnie od nas niezależnych. Ale było w naszym życiu i pamięć o Nim zostanie - pisze prezenterka TVN.

Anna Dec zwróciła się też do ludzi, którzy na siłę dopatrują się u innych kobiet zaokrąglonych brzuchów i ciąży.

- Te pierwsze kilkanaście tygodni to naprawdę czas, który [ciężarna kobieta - przyp. red] chciałaby spędzić w spokoju, bez presji ze strony innych, szeptów za plecami. Mimo, że nie chcesz się tym jeszcze dzielić, to musisz, bo czujesz się idiotycznie, kiedy tyle ludzi dookoła dzieli się tym faktem, bez potwierdzenia tego u źródła. A przecież nie zaprzeczę, przecież kocham od początku, nie chcę wymazać tego faktu z życia i z nadzieją czekałam na szczęśliwy moment utulenia - pisze prezenterka TVN.

Następnie Anna Dec przytacza statystyki, z których wynika, że niemalże co druga kobieta doświadcza poronienia w pierwszym trymestrze ciąży

- Dlatego tak ważna jest w tej kwestii powściągliwość i to, by nie wymuszać (nawet pośrednio) u kobiet informowania o tym błogosławionym, ale jak trudnym i niepewnym stanie. 🖤 Przytulam dziś wszystkich tych, którzy przeżyli podobną stratę - apeluje prezenterka TVN.

Słowa wsparcia napisała jej Joanna Koroniewska, która przyznała się do sześciu poronień.

- Przytulam najmocniej jak potrafię 🖤🖤🖤🖤 - pisze aktorka.

NIE PRZEGAP: Staruszka poprosiła Majdana o pieniądze. Na zdjęciach widać, jak się zachował

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE