Tomaszewska stanowczo o losie Sylwii Grzeszczak w The Voice: "Nie wystarczy być artystą, żeby się tu odnaleźć"

2021-11-24 19:25
Małgorzata Tomaszewska i Sylwia Grzeszczak
Autor: AKPA Małgorzata Tomaszewska i Sylwia Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak debiutowała w fotelu trenera The Voice of Poland. Nie miała łatwego zadania, a fani show nie bardzo zaakceptowali ją w nowej roli. Pojawiły się wieści, że TVP nie będzie chciało zaprosić piosenkarki do kolejnej edycji. Współprowadząca program, Małgorzata Tomaszewska, skomentowała aferę wokół Grzeszczak. Czy gwiazda rzeczywiście jest w konflikcie z ekipą show?

Wiemy już co słychać w rodzinie programu The Voice. W wersji dla seniorów sporo zmian. Sprawdźcie, kiedy wystartuje trzecia edycja i jak ostatecznie będzie wyglądał skład trenerów po odejściu Piaska. W podstawowej wersji show na fotelach zasiadają: Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Tomson i Baron oraz Marek Piekarczyk. Spora część fanów programu nie akceptuje Grzeszczak w roli trenerki. Uważają, że jej udział jest nieporozumieniem. W sieci lawina komentarzy na temat piosenkarki. Internauci uważają, że gwiazda nie potrafi poprowadzić uczestników i dobiera im słaby repertuar. Za każdym razem, gdy Grzeszczak decydowała, kto z jej drużyny ma odpaść, widzowie nie mogli pogodzić się z jej decyzją i ostro ją krytykowali.  Po pewnym czasie piosenkarka postanowiła zabrać głos i zmierzyć się z niepochlebnymi opiniami. Wyznała, że TVP wielokrotnie proponowała jej udział w show.  Czy po tym, co się teraz dzieje ma szansę na kolejną edycję?

Sylwia Grzeszczak rozpłakała się w The Voice of Poland. Znamy powód!

Galeria niżej: Sylwia Grzeszczak. Nieudany debiut w show TVP?

Małgorzata Tomaszewska o sytuacji Sylwii Grzeszczak

Współprowadząca show oceniła, z czym zmaga się Grzeszczak jako debiutantka i jak naprawdę wygląda sytuacji za kulisami "The Voice of Poland". Powiedziała, że Grzeszczak odczuwała hejt z każdej strony i przejęła się całą sytuacją:

 - To jest bardzo trudne. W momencie, kiedy się debiutuje, to każda nowa rola jest trudną rolą. Każda nowa rola jest obarczona naszym uczuciem, że chcemy się w niej sprawdzić. W momencie, kiedy cały internet gdzieś w nas uderza, to się wydaje, że te osoby, o których piszą media, one tego nie czują. Ale to są tacy sami ludzie. Wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi i myślę, że to naprawdę nas boli - oceniła Małgorzata Tomaszewska w rozmowie z serwisem JastrząbPost.

Tomaszewska zdementowała plotki mówiące o tym, że ekipa trenerów nie dogaduje się z Grzeszczak. Doceniła ją za to, że szybko weszła w nową rolę. Prezenterka TVP uznaje piosenkarkę za artystkę, ale zwraca uwagę na to, że show rządzi się swoimi prawami:

Tu nie wystarczy być artystą, żeby się odnaleźć. Że trzeba na czas skończyć swoją rozmowę, trzeba wyeliminować uczestnika, to jest chyba najtrudniejsze dla trenerów, bo oni się bardzo zżywają z tymi ludźmi (...) Ale myślę, że Sylwia się bardzo szybko odnalazła w tej nowej rzeczywistości i mam nadzieję, że poradziła sobie z tym wszystkim wewnętrznie – z tym hejtem, który jest. Ona bardzo dużo koncertuje, więc mam nadzieję, że nie miała czasu tego czytać.

Sonda
Czy Sylwia Grzeszczak sprawdza się jako trener "The Voice of Poland"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE