Piotr Gąsowski odchodzi z TTBZ

i

Autor: AKPA Piotr Gąsowski odchodzi z TTBZ

Co dalej z show?

Produkcja „Twoja twarz brzmi znajomo” przerywa milczenie po odejściu Gąsowskiego. Ostra reakcja fanów: „Rychło w czas!”

2023-01-11 18:44

Piotr Gąsowski (59 l.) kilka dni temu poinformował, że żegna się z programem "Twoja twarz brzmi znajomo" na znak solidarności ze zwolnioną Katarzyną Skrzynecką (53 l.). Prowadzący format spotkał się z życzliwą reakcją widzów, którzy nie kryją tego, że bez nich program już nie będzie taki sam. Na profilu show, produkcja odniosła się do decyzji Gąsowskiego...

Piotr Gąsowski zaraz po tym, jak dowiedział się, że jego przyjaciółka została zwolniona, podjął decyzję o odejściu z programu, który prowadził od samego początku. "Mówi się często: „czas na zmiany”… Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej, jak umiem, Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się , iż bez Ciebie… ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego kumpla, „nieznajomą twarz”! Odchodzę wraz z Tobą i też, jak najgoręcej, dziękuję wszystkim Twórcom i Współtwórcom tego przepięknego programu, wszystkim uczestnikom i tym wspaniałym osobom, których na ekranie nie widać!"  - pisał wówczas Piotr Gąsowski. Wpis odbił się szerokim echem w mediach.

Produkcja "Twoja twarz brzmi znajomo" przerywa milczenie

Przez ostatnie dni produkcja show nie skomentowała odejścia Gąsowskiego. Zmieniło się to dopiero dziś, 11 stycznia. Na profilu na Instagramie pożegnano się z aktorem.

"Jego wyjątkowe poczucie humoru udzielało się widzom, jurorom, uczestnikom oraz całej ekipie #TTBZ! Piotrze dziękujemy Ci za wszystkie wspólne dni na planie, zaangażowanie i ogromny wkład w tworzenie naszego programu!" - czytamy.

Fani nie kryją swojego rozżalenia. "No nareszcie o tym napisaliście! Rychło w czas! Od dawna już wiemy. Szkoda, to już nie będzie ten sam program. Niszczycie to, co było naprawdę świetne. Dramat" - piszą.

Nie wiadomo, kto zastąpi Gąsowskiego...

Sonda
Popieracie decyzję Piotra Gąsowskiego o odejściu z Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany