Piotr Gąsowski miażdżony przez internautów - co zrobił?

i

Autor: AKPA Piotr Gąsowski miażdżony przez internautów - co zrobił?

Zwolnienia w Polsacie

Kolejna gwiazda żegna "Twoja twarz brzmi znajomo". Piotr Gąsowski odchodzi z programu Polsatu

2023-01-07 9:16

Piotr Gąsowski odchodzi z programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Prowadzący poinformował o tym w mediach społecznościowych. Po zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", teraz Gąsowski zrezygnował z dalszego udziału w jednym z najbardziej lubianych programów telewizji Polsat. - Odchodzę wraz z Tobą - napisał aktor w swoim poście na Instagramie.

Piotr Gąsowski odchodzi z "Twoja twarz brzmi znajomo"

Piotr Gąsowski przekazał wiadomość, która zasmuciła jego fanów. Aktor zadecydował, że żegna się z "Twoja twarz brzmi znajomo". Piotr Gąsowski prowadził show wraz z Maciejem Dowborem od pierwszej edycji. Powodem tej decyzji było zwolnienie z programu jego koleżanki, Katarzyny Skrzyneckiej. Prowadzący "Twoja twarz brzmi znajomo" kilkanaście godzin po tym, jak do mediów wypłynęła informacja o zwolnieniu jego wieloletniej koleżanki z planu, zamieścił w mediach społecznościowych poruszający post. - Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej, jak umiem Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się, iż bez Ciebie … ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego kumpla, „nieznajomą twarz”! Odchodzę wraz z Tobą - napisał w swoim poście na Instagramie Piotr Gąsowski.

Zwolnienia w Polsacie. Kilka gwiazd pożegnało się z "Twoja twarz brzmi znajomo"

W środę, 4 stycznia 2022 Katarzyna Skrzynecka została poinformowana, że nie będzie jurorką w kolejnej edycji „TTBZ”. Wcześniej stacja pożegnała się z Michałem Wiśniewskim. Piotr Gąsowski jest kolejną gwiazdą, której nie zobaczymy w kolejnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". - Dziękuję wszystkim Twórcom i Współtwórcom tego przepięknego programu, wszystkim uczestnikom i tym wspaniałym osobom, których na ekranie nie widać! Nie będę Was wszystkich wymieniać personalnie, żeby nie okazało się, że będzie to tzw. „pocałunek śmierci” - dodał Piotr Gąsowski.

Sonda
Oglądasz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - oto zwyciężczyni 17. edycji programu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany