Katarzyna Skrzynecka przerwała milczenie po utracie posady w TTBZ!

i

Autor: AKPA/Gałązka

Wzruszające podziękowania

Katarzyna Skrzynecka przerwała milczenie po utracie posady w "TTBZ"! "Będę za wami ogromnie tęsknić"

2023-01-05 16:45

Katarzyna Skrzynecka (53 l.) była związana z muzycznym show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" od 2014 roku. Gwiazda pełniła funkcję jurorki od 2. do 17. edycji. Niestety, jak poinformował Polsat, nie pojawi się w kolejnej, 18. edycji. Skrzynecka przerwała milczenie i zamieściła w mediach społecznościowych dwa długie posty.

Katarzyna Skrzynecka była związana z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" niemal od początku jego istnienia. W pierwszej edycji w 2014 roku wystąpiła jako uczestniczka i zajęła pierwsze miejsce, a od drugiej do siedemnastej, pełniła funkcję jurorki. Wczoraj, 4 stycznia, media obiegła informacja, że Skrzynecka nie pojawi się w kolejnej, osiemnastej edycji programu. Wcześniej, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, z rolą jurora pożegnał się również Michał Wiśniewski.

Jak udało się nam dowiedzieć, wszystko wydarzyło się nagle. W środę, tuż po pogrzebie Emiliana Kamińskiego, na którym aktorka była obecna, została zaproszona na spotkanie w siedzibie Polsatu. Tam dowiedziała się, że nie będzie już jurorką w osiemnastej edycji "TTBZ".

- Wygląda na to, że Miszczaka zabolało, że i ona po latach związała się z konkurencyjną stacją i może to właśnie dlatego Wiśniewski i Skrzynecka są pierwszymi zwolnionymi przez niego osobami - przekazał nam nasz informator.

Katarzyna Skrzynecka przerwała milczenie. Podziękowała produkcji i fanom

W czwartek, 5 stycznia, Katarzyna Skrzynecka opublikowała w mediach społecznościowych dwa posty, w których podziękowała Polsatowi, produkcji i fanom.

- Dziękuję Polsatowi za piękny i bez wątpienia największy bukiet kwiatów, jaki w życiu dostałam. Nowy Rok przyniósł dla mnie, jak się okazuje, "nowe zmiany"... Będę tęsknić. Bardzo. Dziękuję Wam za piękne 9 lat tej niezwykłej, radosnej, wzruszającej i zachwycającej Artystycznej Podróży w charyzmatycznym Show "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". To dla mnie Zaszczyt, że mogłam współtworzyć je z Wami. Nowej Ekipie z serdecznego serca życzę POWODZENIA i takiej zawodowej muzycznej RADOŚCI, jaką ja celebrowałam ze Szczerym Zakochaniem przez ten Piękny Czas w "TTBZ" - czytamy.

Skrzynecka zwróciła się również do Niny Terentiew. Podziękowała jej za przyjaźń i zaufanie.

- Dziękuję bardzo serdecznie Pani Dyrektor Programowej Polsat - Ninie Terentiew. DZIĘKUJĘ Nino za Zaufanie, Przyjaźń i Artystyczne Wsparcie w tym CUDNYM programie, który generuje taką moc pozytywnych wibracji. Wierzę, że spotkamy się wszyscy z radością w innych nowych projektach. Pozostanę zawsze Waszym Serdecznym Fanem - napisała.

W kolejnym poście była jurorka "TTBZ" zamieściła podziękowania dla ekipy programu oraz fanów . Jak napisała, praca na planie programu była dla niej zaszczytem i "niezwykłą, artystyczną podróżą". Dodała również, że wspomnienia niezwykłych chwil w show na zawsze pozostaną w jej sercu.

- Będę za Wami ogromnie TĘSKNIĆ. [...] DZIĘKUJĘ - to był Absolutnie Bajeczny Czas. Zapamiętajcie mnie roześmianą szczerze i serdecznie i życzliwą Wam "do szaleństwa" - czytamy.

Żałujecie, że w "TTBZ" zabraknie Katarzyny Skrzyneckiej?

Sonda
Żałujesz, że Katarzyna Skrzynecka znika z "TTBZ"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany