Projekt Lady odc. 8 - relacja NA ŻYWO z półfinału. Która z uczestniczek odpadnie?

2016-08-22 23:46
Projekt Lady półfniał
Autor: TVN24/x-news

Odcinek 8. Projektu Lady to wyczekany półfinał. Tym razem o nagrodę główną powalczą cztery uczestniczki: Patrycja Wieja, Angelika Karwowska, Agata Szostek oraz Pamela Szczepek. Która z nich odpadnie tuż przed finałem? O tym zdecyduje pobyt we Francji i spotkanie z autentycznymi arystokratkami.

Półfinał Projektu Lady zostanie wyemitowany 22 sierpnia 2016 roku. Już w zwiastunie 8. odcinka z ust Małgorzaty Rozenek padły słowa: "To będzie bardzo trudna eliminacja". Mentorki i prowadząca jak zawsze będą musiały odesłać jedną z dziewczyn do domu. Przypomnijmy, że w programie pozostały cztery uczestniczki. O nagrodę walczą: Agata Szostek, Patrycja Wieja, Pamela Szczepek oraz Angelika Karwowska. Której z nich najbliżej do tytułu damy? Odpowiedź na to pytanie poznamy już po godznie 20:55. To właśnie wtedy rozpocznie się emisja półfinału Projektu Lady. Poniżej znajdziecie relację na żywo z 8. odcinka. Za kogo trzymacie kciuki?

21:50 Nadszedł moment ogłoszenia decyzji. Która z dziewczyn odpadnie z 8. odcinka Projekt Lady? Mentorki jeszcze raz podkreślają, że to nie był łatwy wybór. Z programu odpada Agata Szostek. "Nie poddawaj się... nigdy" - szepcze do ucha dziewczynie Małgorzata Rozenek.

21:36 Angelika Karwowska podczas rozmów z mentorkami została upomniana za niekulturalne zachowanie podczas porannej toalety. Mentorki zauważyły, że Patrycja Wieja wraca do starych nawyków jak np. kokietowanie. Agata Szostek upomniana została za niestosowną uwagę podczas kolacji z arystokratkami. Co nie podało się mentorkom w zachowaniu Pameli? "Wszystko, co zrobiłaś w Montresorze było poprawne. A wiesz, dlaczego? Bo się spinasz". Dziewczyna nie zgadza się z tą opinią. Pamela uważa, że przy stole z arystokratkami bardzo dobrze się jej rozmawiało.

21:32 "Nie wiem jak ja sobie poradzę z tym całym chaosem" - myśli o powrocie Agata Szostek. Niestety po raz kolejny podpada. Na ćwiczenia ze strzelania zapomina szalika. Ten "drobny" szczegół od razu wychwytuje Małgorzata Rozenek. "Nie lubię strzelać, nie lubię broni, ale trzeba było strzelać, to strzelałam" - podsumowuje Pamela. Agata podczas treningu z bronią trafia w dysk i nie może powstrzymać emocji. Skacze i krzyczy z radości.

21:30 Po porannym konflikcie w łazience przyszedł czas na spotkanie z babcią Mikołaja Reya. Dziewczyny są zachwycone tym spotkaniem. Pamela za kulisami zaczyna wspominać swoją babcię. "Czułam się jakby to była moja babcia" - wyznała Angelika Karwowska. To spotkanie miało pokazać uczestniczkom, jak może wyglądać zachowanie kobiety z klasą.

21:27 "To co zobaczyłam podczas tego przyjęcia nie było idealne, ale była przepaść między ich zachowaniem sprzed kilku tygodni" - ocenia mentorka Irena.

21:26 Patrycja Sobańska-Rey podczas kolacji zachwala zachowanie Angeliki Karwowskiej, która była bardzo spokojna i opanowana. Z kolei Agata Szostek została skrytykowana za swoją nachalność.

21:22 Wieczór to czas na wykwintną kolację. I znowu stres. Dziewczyny za kulisami nerwowo próbują przypomnieć sobie, jak należy posługiwać się sztućcami. W zamku w Montresorze uczestniczki zjedzą kolację w towarzystwie prawdziwych hrabianek. "Nigdy w życiu nie byłam na takim przyjęciu. To naprawdę było coś strasznego" - stwierdza Patrycja. Agata Szostek jest zaskoczona daniami. Dziewczyna nie chce zjeść lokalnego przysmaku - spleśniałego koziego sera. Mentorka jest załamana tym zachowaniem.

21:17 Jako pierwsza podpadła Agata Szostek. Małgorzata Rozenek zwróciła jej uwagę, że jej marynarka nie ma guzika. Dziewczyna tłumaczyła się, że nie miała czasu. Dzisiaj uczestniczki będą musiały sprawdzić się w jeździe konnej. Największe problemy z kontrolowaniem konia miała Patrycja Wieja. Mimo tego, że koń jest narowisty, dziewczynna się nie poddaje. Stara się pokonać swoje słabości.

21:15 Nadszedł poranek, a z nim kolejne niespodzianki, jak np.  śniadanie prosto do łóżka. "Nie wiedziałam o takim miejscu, że w ogóle istnieje tutaj" - zachwyca się Angelika Karwowska. Czas na poznanie właściciela zamkowych włości. To znany z telewizji Mikołaj Rey. Jak wypadło pierwsze spotkanie właściciela i jego małżonki z uczestniczkami? Dziewczyny sprawiały wrażenie onieśmielonych.

21:10 "Napatrzyć się nie mogłyśmy na to wszystko" - podsumowuje Patrycja. Agacie Szostek ze wzruszenia płyną łzy. Niestety Paryż to jedynie krótka część pobytu we Francji. Pod koniec dnia dziewczyny zostają przewiezione do prawdziwego zamku, w którym dzisiaj spędzą noc. Dziewczętom  zamek przypomina klimatem horrory. "A ile osób na tym łóżku umarło?" - próbują się nastraszyć.

21:05 Dla Agaty Szostek będzie to pierwsza podróż samolotem. Widać po niej zdenerwowanie. Uczestniczka od razu szuka woreczków na... wymioty. Przy starcie nie puszcza ręki współtowarzyski - Patrycji Wieji. Klimat miasta miłości od razu zaczął się im udzielać. Dziewczyny pokazują serduszka przechodniom. Zaczepiają przystojnych Francuzów.

21:00 Dzisiejszy wyjazd to niespodzianka dla uczestniczek. Dziewczyny są podekscytowane. Gdy Rozenek zdradza im, że miejsce przeznaczenia to Paryż dziewczyny krzyczą z radości. Czas na pakowanie. W tym zadaniu przyda się nieoceniona pomoc Perfekcyjnej. Rozenek przeszukuje walizki uczestniczek.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE