Projekt Lady odc. 9 - FINAŁ. Zapis relacji NA ŻYWO. Która uczestniczka zwyciężyła? Sprawdź!

2016-08-29 23:55

Projekt Lady - Wielki finał nowego show TVN! Małgorzata Rozenek i mentorki staną przed trudnym zadaniem. Która z uczestniczek zmieniła się najbardziej? Która z nich wygra i otrzyma główną nagrodę? Sprawdź w naszej relacji NA ŻYWO!

W zeszłym odcinku, tuż przed finałem odpadła Agata Szostek. Zostały 3 dziewczyny: Patrycja Wieja, Angelika Karwowska, Pamela Szczepek. Która z nich stanie się prawdziwą damą? Zapraszamy na relację NA ŻYWO na SE.PL.

21:51 Pierwszą Damą polskiej edycji Projekt Lady zostaje Patrycja Wieja! To właśnie ona pojedzie na 3 miesięczny kurs do Cambridge. To już koniec, ale producenci programu zapowiedzieli już drugą serię. Niebawem poznamy nowe dziewczyny, które będą walczyć o lepsze życie. Za tydzień zapraszamy na relację NA ŻYWO  nowego show TVN Ślub od pierwszego wejrzenia!

21:50 Mentorki podjęły decyzję. Która z dziewczyn wygra i dostanie nagrodę wartą 70 tys. złotych?

21:48 Pamela również przemówiła. Przeprosiła swoją mamę. Mama wybaczyła. Co za emocje. Za chwilę będą jeszcze większe. Rozenek, mentorki i goście specjalne udali się na naradę. Kogo wybiorą?

21:46 Patrycja też wygłasza przemowę. Wyznaje, że mentorka Irena była dla niej autorytetem. Dziękuje również mentorce Tatianie. Nie może opanować łez.

21:44 Powracamy po przerwie. Czas na pierwszą przemowę. Zaczyna Angelika. Dziewczyna wyznaje, że mentorka Tatiana była najważniejszą osobą w programie. Wszyscy płaczą i klaszczą.

21:37 Kolej na ostatnią przerwę. A po niej przemowy i ogłoszenie wyników!

21:35 Czas na wspominki! Dziewczyny oglądają jak zachowywały się jeszcze 9 tygodni temu! Są śmiechym chichy, ale i łzy wzruszenia! Co za emocje.

21:33 Pojawili się również goście specjalni, którzy gościnnie występowali w show i którzy również przyłożyli się do kształtowania uczestniczek.

21:30 Dziewczyny przygotowują się do przemów końcowych. Towarzyszy im wielki stres. Tymczasem do pałacu przybywają goście - bliscy i dziewczyny, które pożegnały się z programem. Finalistki pozowały na ściance jak prawdziwe gwiazdy.

21:25 Dziewczyny rozmawiają z mentorkami. Czego nauczyła się Angelika? Według niej, chodzenia na szpilkach. Mentorki ją bardzo chwalą, czy to ona wygra? Pamela przygotowuje się do ostatniego spotkania z mentorkami. Dziewczyna mówi, że najpiękniejszym momentem programu były tańce i wizyta w Paryżu. Mentorki również o Pameli wypowiadają się pozytywnie. Ma szanse na zwycięstwo? Czas na Patrycji. Przełomowym momentem w show dla dziewczyny była rozmowa kwalifikacyjna. Wtedy zdała sobie sprawę, że samym tańcem może nie zwojować świata. Kolejne pochwały ze strony mentorek. Może to właśnie Patrycja stanie się prawdziwą damą?

21:22 Dziewczyny bawią się z dziećmi. Mimo braku poszanowania savoir vivre'u, zabawki są wspaniałe, ale Mentorka Irena jest rozbawiona. Co za radość, szczęście i euforia! Dziewczyny wręczają dzieciom prezenty! Zabawki są wspaniałe, ale tak naprawdę liczy się sam gest.

21:20 Uczestniczki wychodzą z gośćmi z pałacu. Przed budynkiem czekają karoce zaprzężone w konie. Karety jadą oświetloną magicznymi światłami ścieżką prosto do krainy marzeń, którą stworzyły dziewczyny. Zachwytom nie ma końca! Dziewczynki i chłopcy są pod wielkim wrażeniem.

21:15 Powracamy po reklamach. Dziewczyny oczekują na gości. Do jadalni wchodzą mamy z dziećmi. Uczestniczki konwersują z dziewczynkami, chłopcami i ich mamami.

21:07 Czas na pierwszą przerwę. A już po niej w Radziejowicach pojawią się dzieciaki!

21:05 Dziewczyny dostały do dyspozycji pustą salę i wszystko to co sobie wymarzyły. Już za chwilę stworzą prawdziwą krainę szczęścia. Trochę realizują swoje niespełnione marzenia z dzieciństwa.

21:00 Dziewczęta przychodzą na śniadanie w skromnym gronie. Przy stole siedzi zwyciężczyni. Która to z dziewczyn? Rozenek oznajmia, że uczestniczki będą uszczęśliwiać dzieci. Dziewczyny oglądają wypowiedzi kobiet z domu samotnej matki. Okazuje się, że ich historie są podobne do historii uczestniczek!

20:55 Zaczynamy wielki finał programu Projekt Lady! Po 8 tygodniach walki czas wyłonienie prawdziwej damy. Która wygra stypendium w Wielkiej Brytanii?

Zobacz: Pamela z Projekt Lady wzięła ślub! Zobacz ZDJĘCIA!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE