Prokuratura twierdzi: Gąsowski i Głogowska zamawiali kokainę

2017-12-08 15:50

Tego nikt się nie spodziewał! Piotr Gąsowski (53 l.) i jego partnerka Anna Głogowska (39 l.) są zamieszani w głośną aferę narkotykową z udziałem dilera gwiazd Cezarego P. (49 l.). Jak dowiedział się "Super Express", to właśnie m.in. oni znaleźli się na liście osób, którym, jak twierdzi Prokuratura Okręgowa w Warszawie, sprzedawał kokainę aresztowany przestępca.

Diler gwiazd został oskarżony o sprzedaż kokainy wartej ponad milion złotych. W sprawę zamieszane są jego żona Iwona P. (48 l.) oraz córka Patrycja P. (23 l.). Według śledczych mężczyzna w latach 2009-2016 sprzedawał kokainę ponad 200 osobom. Wśród jego klientów znajdowali się biznesmeni, politycy, styliści gwiazd, muzycy, aktorzy, tancerze, piosenkarze, dzieci gwiazd, a nawet funkcjonariusze policji. Cezaremu P. grozi za to 15 lat więzienia. Mimo to mężczyzna nie chce ujawnić listy swoich klientów oraz osób, które pomagały mu w handlu kokainą na masową skalę.

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska - historia ich związku

"Super Expressowi" udało się jednak dowiedzieć, kto znajduje się na liście 237 osób, którym mężczyzna dostarczał towar. Prokuratura Okręgowa w Warszawie na podstawie billingu i nagranych rozmów telefonicznych twierdzi, że najsłynniejszy diler w Polsce dostarczał kokainę m.in. Piotrowi Gąsowskiemu i jego życiowej partnerce Annie Głogowskiej.

Ze sprawdzonych informacji "Super Expressu" wynika, że w dniach 30 grudnia 2015 r.i 13 stycznia 2016 r. aktor zamawiał towar u Cezarego P., co najmniej 1 g silnego narkotyku za 300 zł.

Zdecydowanie częstszy kontakt z dilerem miała partnerka i matka ich dziecka Anna Głogowska. Tancerka znana m.in. z "Tańca z gwiazdami" kontaktowała się telefonicznie z Cezarym P. w latach 2015 i 2016. Diler i tancerka wymienili w tym okresie ponad 30 połączeń telefonicznych. Prokuratura Okręgowa w Warszawie twierdzi, że Cezary P. zaopatrzył Głogowską w towar w ilości nie mniejszej niż 17 g za co najmniej 5250 zł.

Diler gwiazd zaopatrywał klientów w dwa rodzaje działek. Według naszych informacji sprzedawał kokainę w dawkach 0,5 g o czystości wynoszącej 20 proc. za 150 zł oraz 1 g o czystości 88 proc. za 500 zł. W kwotach domniemywanych przez prokuraturę założono, że zamawiana kokaina była tą najtańszą.

"Super Express" skontaktował się z gwiazdami w tej sprawie. - Proszę mi dać spokój, to jakaś paranoja - powiedział nam Piotr Gąsowski, po czym odłożył słuchawkę. Anna Głogowska nie odebrała telefonu ani nie odpisała na naszą wiadomość.

Na ostatniej rozprawie sądowej zostały odczytane zeznania Cezarego P. Prokuratorzy w trakcie przesłuchania pytali go m.in. o znajomość z znaną z telewizji tancerką. Diler twierdzi, że kontaktował się z nią w prywatnej sprawie niezwiązanej z narkotykami. - Znam Annę Głogowską. Pytałem ją o lekcje tańca dla wnuczki - zapewniał.

P. twierdzi, że nie dostarczał gwiazdom kokainy.- Co do narkotyków u mnie znalezionych, to one są na moje własne potrzeby. Jak mam bóle, to zjadam 3 g w odstępie pół godziny - wyjaśniał. - Sprawa została zakończona skierowaniem aktu oskarżenia do Sądu. W akcie oskarżenia prokurator wskazał listę osób, o których przesłuchanie wnosi na rozprawie. Jest to ponad 200 osób, w tym osoby, którym według treści zarzutów udzielane były środki odurzające - powiedział nam prokurator Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Zobacz: Królice Playboya na wojnie

Najlepsze usługi w Twoim mieście jeszcze taniej? Wejdź na stronę Groupon kody rabatowe.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE