Julia Wieniawa

i

Autor: Akpa Julia Wieniawa

Co oni wyprawiają!

Prywatne nagrania Wieniawy i Rozbickiego trafiły do sieci! [WIDEO]

2022-09-27 16:37

Julia Wieniawa z powodzeniem kontynuuje karierę muzyczną. Młodziutka aktorka wydawała album "Omamy", a na kolejny singiel promujący płytę wybrała utwór "Wenus". Do sieci trafił właśnie teledysk, który nakręcił... sam Nikodem Rozbicki. Nagrania zawarte w klipie są zapisem prywatnych wakacji pary. Zobaczcie nowy teledysk Julii Wieniawy "Wenus".

W czerwcu tego roku Julia Wieniawa wydała swoją pierwszą, długo wyczekiwaną płytę. Promowały ją takie single jak erotyczna "Roszkosz", przebojowe, bardzo popowe "Omamy" czy piękna ballada "Milczysz". Po serii wakacyjnych koncertów na najważniejszych muzycznych festiwalach Julia przygotowała dla swoich fanów niespodziankę i wypuściła właśnie kolejny singiel i teledysk, który ma nam umilić jesień. Tym razem padło na piosenkę "Wenus".

Teledysk do utworu jest wyjątkowy. Powstał on powiem podczas romantycznych wakacji Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Za zdjęcia odpowiada ukochany aktorki. 

"Powyższy materiał to analogowy zapis kilku chwil z naszej podróży, który zmontowałem w teledysk. Cały klip został nagrany kamerą Super 8 na filmowych taśmach. Przedstawia beztroskie dni płynące w wolnym rytmie przygody. Narodziny Wenus w wersji wakacyjnej. To było piękne lato" - mówi o teledysku Nikodem Rozbicki.

"Niech ta pigułka pięknych momentów przedłuży Wam lato i dobrze nastroi w te pochmurne dni. Dziękuję, Nikodem" - dodaje Julia Wieniawa.

Zobaczcie, co nowy teledysk Julii Wieniawy do piosenki "Wenus":

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE