Przerwali Kuchenne Rewolucje, bo ktoś podłożył BOMBĘ?! Pilnie interweniowały służby!

i

Autor: Instagram/@kuchenne rewolucje Przerwali "Kuchenne Rewolucje", bo ktoś podłożył BOMBĘ?! Pilnie interweniowały służby!

Wielka panika!

Przerwali "Kuchenne Rewolucje", bo ktoś podłożył BOMBĘ?! Pilnie interweniowały służby!

2022-09-02 15:00

Kolejny sezon programu "Kuchenne Rewolucje" rozpoczął się od potężnego przytupu. Ktoś zadzwonił na numer alarmowy i poinformował, że w budynku, w którym znajduje się restauracja podłożono bombę. Magda Gessler przeżyła prawdziwe chwile grozy. Na miejscu pojawiły się policja i straż pożarna. Służby zarządziły pilną ewakuację.

W 1. odcinku 25. sezonu programu "Kuchenne Rewolucje" Magda Gessler pojawiła się w Czechowicach-Dziedzicach. Gwiazda TVN podjęła się rewolucji w restauracji "Irlandia", która wbrew swojej nazwie serwowała dania kuchni włoskiej. Słynna restauratorka zmieniła nazwę lokalu na "Tavola Calda Siciliana", modyfikacji uległo też wnętrze, które teraz utrzymane jest w sycylijskim stylu.

Najważniejsza w "Kuchennych Rewolucjach" jest uroczysta restauracja po zmianach dokonanych przez Magdę Gessler. Tuż przed nią rozegrały się dość dramatyczne sceny. Ktoś zadzwonił na numer alarmowy 112 i poinformował, że w budynku została podłożona bomba. Na miejscu pojawiły się tabuny funkcjonariuszy policji i straży pożarnej. Służby zarządziły pilną ewakuację, a wśród zgromadzonych zapanowała ogromna panika. 

Po dokładnym sprawdzeniu budynku okazało się, że alarm bombowy był jedynie żartem, a osoba, która go podniosła poniesie poważne konsekwencje prawne i finansowe. Kulminacyjna kolacja ostatecznie się odbyła. Magda Gessler po kilku tygodniach wróciła do Czechowic-Dziedzic, by sprawdzić, jak bohaterowie odcinka radzą sobie po jej rewolucji. Nie była to jednak miła wizyta. Gessler wściekła się, że personel przestał stosować się do jej rad. Nagle zaczęła rzucać talerzami. 

- Mieliście to wszystko w małym palcu. (…) Mało się przejmujecie tym, że ludzie mają smak i ja chcę polecać tę knajpę, a w tej chwili mam duże wątpliwości, czy ją polecić - krzyczała Gessler.

Ostatecznie jednak restauratorka stwierdziła, że daje właścicielom kredyt zaufania i wierzy, że będą stosować się do jej rad. Zobaczcie nagranie niżej.

Sonda
Oglądasz "Kuchenne rewolucje"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE