Joanna Przetakiewicz, Jan Kulczyk

i

Autor: AKPA / Engelbrecht

ALE JAK TO?!

Przetakiewicz wyznaje szokującą prawdę o śmierci Kulczyka: "Operacja była źle przeprowadzona"

2022-11-24 10:56

Joanna Przetakiewicz (55 l.) była gościem ostatniego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego. Choć poruszonych było wiele wątków, najciekawszy dotyczył oczywiście Jana Kulczyka (+65 l.), który zmarł w 2015 roku. Ówczesna partnerka milionera uważa, że "jego operacja była niepotrzebna i była źle przeprowadzona".

Joanna Przetakiewicz jest dziś znaną bizneswoman, która wraz z bliskimi owocnie rozwija markę La Mania. Kilka lat temu poszerzyła ofertę firmy i rozpoczęła produkcję akcesoriów do urządzania domu. Działa również na rzecz kobiet - to z jej inicjatywy powstała fundacja Era Nowych Kobiet. Nie ma jednak wątpliwości, co często podkreśla sama zainteresowana, że nie osiągnęłaby tak wielkiego sukcesu, gdyby nie wsparcie Jana Kulczyka. I choć milioner zmarł 29 lipca 2015 roku, niektórzy snują teorie, jakoby mężczyzna miał ciągle żyć. Joanna Przetakiewicz rozliczyła się z plotkami w programie Kuby Wojewódzkiego.

- Słyszę to ciągle... Może to jest tak, że tęsknimy za osobowościami, których jest coraz mniej, tęsknimy za ludźmi, którzy bardzo dużo dobrego wnieśli do publicznego życia, kulturalnego życia, biznesowego życia. Może też jest tak, że wszystkim się wydawało, że Jan jest tak bogaty i w zasadzie mógł sobie kupić każdy szpital w Stanach Zjednoczonych, to czemu zmarł tak nieprzewidywalną, dziwną i niepotrzebną śmiercią. Myślą, że może to zostało sfingowane - stwierdziła.

Joanna Przetakiewicz o śmierci Jana Kulczyka: "Operacja była źle przeprowadzona"

Jan Kulczyk zmarł w wyniki nieudanej operacji kardiologicznej, na którą zdecydował się w jednej z najlepszych europejskich klinik - tej w Wiedniu. Joanna Przetakiewicz bardzo przeżyła tragedię, co tylko potwierdzają jej słowa.

- Nikomu się nie mieści w głowie, zresztą prasa austriacka o tym dużo pisała, że ta operacja była niepotrzebna i była źle przeprowadzona. To jest oczywiście przykry temat, ale Jan nie żyje i taka jest prawda. 

Jakiś czas temu Przetakiewicz wspominała natomiast początki znajomości z Kulczykiem. Wprost przyznała, że była powodem, dla którego mężczyzna rozwiódł się z żoną - Grażyną Kulczyk (72 l.). Jak twierdzi Joanna, kobieta miała jej to wybaczyć po latach.

Aktualnie gwiazda jest żoną Rinke Rooyensa (63 l.), z którym pobrała się dwa lata temu w słonecznej Grecji. Z pierwszego małżeństwa, które trwało 16 lat, ma trzech synów - Aleksandra, Filipa oraz Jakuba.

Sonda
Przetakiewicz ma rację mówiąc, że "Pieniądze dają szczęście"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE