Martyna Wojciechowska: Rozwodzą się po trzech miesiącach

i

Autor: Instagram Martyna Wojciechowska: Rozwodzą się po trzech miesiącach

Przyczyny rozwodu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Ich historia to przestroga dla innych!

2021-07-16 13:34

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się po trzech miesiącach małżeństwa. Wydawało się, że tych dwoje pasuje do siebie idealnie. Niestety, prawda okazała się być zupełnie inna, co wyznała podróżniczka na Instagramie. Dlaczego się rozstali? Jakie są przyczyny rozwodu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego? Gwiazda TVN wyznała, że jest jej naprawdę ciężko i skwitowała, że małżeństwo nie dla każdego jest "wszystkim".

To koniec związku Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Podróżnicy wzięli ślub 16 października 2020 roku. Zanim zdecydowali się na sformalizowanie związku, spędzili ze sobą trzy lata: - Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze - pisał w dniu ceremonii Przemysław Kossakowski na Instagramie. Wszystkim wydawało się, że są dla siebie stworzeni. Rzeczywistość okazała się jednak inna i świeżo upieczeni małżonkowie nie są już razem, o czym po licznych medialnych doniesieniach, oficjalnie poinformowała Martyna Wojciechowska w czwartek  15 lipca. Okazuje się, że Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zakończyli swój związek trzy miesiące po założeniu obrączek. Jakie są przyczyny rozwodu Wojciechowskiej i Kossakowskiego? Dlaczego się rozstali?

ZOBACZ: Artyści całują się z języczkiem! Nowy teledysk Maneskin do "I wanna be your slave". Mocny i kontrowersyjny!

Jak czytamy na portalu Pudelek.pl, "małżeństwo Wojciechowskiej i Kossakowskiego istnieje już tylko na papierze". Sprawa jest naprawdę poważna, o czym Martyna Wojciechowska nie chciała mówić, dopóki nie rozpętała się medialna burza w sprawie jej związku z Kossakowskim. Podobno to "Przemysław podjął decyzję o rozstaniu. Wyprowadził się z domu niedługo po ślubie. Mieszkali ze sobą niecałe dwa, trzy miesiące". Te słowa potwierdziła sama Wojciechowska, która podała przyczyny rozstania. Najpierw zrobiła to w wymowny sposób odpowiadając fanom na komentarze dotyczące małżeństwa.

SPRAWDŹ: Rozwód Martyny Wojciechowskiej. Wstrząsające wyznanie jej męża. Mówi o ruinie!

"Czyli małżeństwo NIC nie znaczy... wszystkiego dobrego na nowej drodze życia - napisał internauta. Odpowiedź przyszła szybko: "Znaczy wszystko. Ale nie dla każdego, niestety" - zasugerowała Wojciechowska. Co jeszcze poróżniło tych dwoje? Wszystko skończyło się z dnia na dzień. "Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem" - zaczęła na Instagramie podróżniczka. To Przemysław Kossakowski postanowił złamać dane małżonce słowo, jak wynika ze słów jego byłej żony: "Odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie".

NIE PRZEGAP: Tego jeszcze nie było! Julia Wieniawa pozuje bez biustonosza. Widać krągłe piersi [ZDJĘCIE]

Przemek Kossakowski POGRĄŻONY przez kobietę. Ciężko się z tego wytłumaczyć, totalna KLĘSKA
Sonda
Czy Martyna Wojciechowska pasowała do Przemysława Kossakowskiego?