Pudzian odbił pół hotelu NOWE FILMY z akcji

2019-04-19 17:20
Pudzian odbił swoje pół hotelu
Autor: REPRODUKCJA ART SERVICE/SUPER EXPRESS MATERIAŁY MONITORING WŁAŚCICIELA HOTELU ANDRYCHOW

Takiego prezentu ślubnego państwo młodzi się nie spodziewali. Mariusz Pudzianowski (42 l.) wyłamał zamki, przegonił gości weselnych z hotelu i wyrzucił z niego właściciela nieruchomości. Twierdzi, że połowa budynku jest jego, bo kupił go od byłej żony hotelarza. Jednak właściciel ma na ten temat inne zdanie. Zobacz WIDEO jak potężny Pudzian z osiłkami robi w hotelu porządki według swoich reguł. Zobaczcie cztery części filmu z akcji.

Państwo młodzi w początkach października wynajmowali dla swoich gości pokoje w andrychowskim hostelu Leskowiec. Strongman nie przyniósł jednak ślubnego prezentu, zamiast tego kazał oddać klucze, a jego ekipa zajęła pokoje. Na drzwiach pojawiły się kartki z napisem „Pudzian team” a ludzie Pudziana wywiercali zamki, zaklejali kamery i wyrywali je ze ścian. Przerażony właściciel hotelu próbował interweniować, ale Pudzian zagrodził mu drogę. - Wszystko przez to, że moja była żona sprzedała udziały - tłumaczy pan Andrzej, do niedawna szef andrychowskiego hostelu. - Problem w tym, że sprawa majątkowa jest nierozwiązana, więc akt notarialny jest wobec mnie nieważny - dodaje. Ale te tłumaczenia nie przekonały ludzi z „Pudzian team” oraz samego Mariusza. Z hotelu wywieźli, co tylko się dało. Na samochodach lądowało wszystko. Nowe łóżka, materace, zasłony, a nawet krany i części toalet, jednak wzywana na miejsce policja bezradnie rozkładała ręce.

Pudzianowskiemu dokręcili śrubki do tyłka. Co się stało? [ZDJĘCIA]

Pudzian odbił swoje pół hotelu
Autor: Art Service/Monitoring właściciela hotelu Pudzian odbił swoje pół hotelu

- Strongman policji pomachał nieważnym wobec mnie aktem własności, przyznał, że rzeczy nie są jego, ale wywozi je… żeby nie kurzyły się w czasie remontu. - opowiada pan Andrzej. - Budynek był niedawno kompleksowo wyremontowany i wyposażony, więc te tłumaczenia są bez sensu - dodaje właściciel. Do dziś nie udało się mu odzyskać swojej własności, bo sprawę o przywłaszczenie dwukrotnie umorzyła wadowicka prokuratura. Bezradna była też policja. - Wszelkich roszczeń majątkowych względem Mariusza Pudzianowskiego, w tym również zniesienia współwłasności właściciel hotelu winien dochodzić w drodze postępowania cywilnego - tłumaczy Renata Prus z andrychowskiej policji.

Możesz przenocować w więzieniu lub na pokładzie Boeinga! 10 niezwykłych hoteli świata

Sam Mariusz Pudzianowski nie chce komentować sprawy. - Jestem współwłaścicielem tego hotelu. W każdej sprawie sąd przyznaje mi rację. To ten pan działa niezgodnie prawem, to on ma sprawy karne w toku, nie ja – stwierdza krótko.

Najlepszy sprzęt AGD i RTV w najlepszych cenach. Zobacz rabaty na Media Expert kody rabatowe.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE