Rafał Zawierucha zagra Krzysztofa Krawczyka?! TVP szykuje serial o piosenkarzu

2021-09-17 21:20
  Rafał Zawierucha zagra Krzysztofa Krawczyka?! TVP szykuje serial o piosenkarzu
Autor: akpa

Fanów Krzysztofa Krawczyka z pewnością ucieszy informacja, że TVP planuje zrobić serial o zmarłym piosenkarzu. Ruszyła już giełda nazwisk aktorów, którzy mieliby wcielić się w postać muzyka. Wśród nich jest Rafał Zawierucha. Z kim będzie rywalizował o rolę?

Nadal ciężko uwierzyć, że Krzysztofa Krawczyka nie ma już z nami. W końcu przez tyle lat był królem polskiej sceny muzycznej i chyba każdy zna jego największe przeboje. Najbardziej odczuli jego stratę wierni fani piosenkarza. I to właśnie oni z pewnością chętnie obejrzeliby serial o życiu ich idola. TVP już myśli o takiej produkcji.

ZOBACZ KONIECZNIE: Poruszające wyznanie żony Krzysztofa Krawczyka. Nie uwierzycie, co robi po jego śmierci. Szczegóły wyciskają łzy

Powstanie serial o Krawczyku?

Jak donosi Pudelek, stacja na poważnie myśli o realizacji serialu o Krzysztofie Krawczyku. Nic dziwnego, w końcu jego życie to gotowy scenariusz, w którym nie brakuje skandali, miłości i uzależnień. Tym bardziej, że wdowa po muzyku jest w dobrych relacjach z TVP i z zapewne chętnie wsparłaby taką inicjatywę.

- Szefostwo TVP poważnie zastanawia się nad stworzeniem miniserialu o Krzysztofie Krawczyku. Dokument o nim cieszył się wielkim powodzeniem wśród widzów. Jacek Kurski miał tu znakomitą intuicję, by go nakręcić niedługo przed śmiercią wokalisty. I można mieć pewność, że serial także przyciągnąłby przed ekrany wielu widzów, fanów Krzysztofa Krawczyka. Zwłaszcza że kierownictwu dobrze się współpracuje z wdową po artyście, panią Ewą i menadżerem, panem Andrzejem - zdradza Pudelkowi pracownik Telewizji Polskiej.

- TVP wiele razy w przeszłości chciała przenosić na ekran życie wielkich Polaków, jak choćby Violetty Villas, ale do produkcji nie dochodziło ze względu na pazerność spadkobierców praw, którzy żądali wielkich pieniędzy. A z panią Ewą Krawczyk można się bez problemu porozumieć. Na dodatek życiorys Krzysztofa jest tak bogaty, że to wręcz gotowy scenariusz na film: kobiety, uzależnienie od leków, tragiczny wypadek, kariera w Stanach, sukcesy na festiwalach - dodaje.

Kto zagra Krzysztofa Krawczyka?

Dla wielu najważniejsze wydaje się kto miałby wcielić się w Krzysztofa Krawczyka. Stacja ma już listę aktorów, a wśród nich są same gwiazdy polskiego kina. Rafał Zawierucha jest również brany pod uwagę. W końcu ma koncie wiele głośnych filmów i jest doskonale znany widzom.

- Nieoficjalnie na giełdzie nazwisk aktorów, którzy mogliby dostać szansę wcielenia się w piosenkarza, krążą nazwiska Bartka Kasprzykowskiego, Dawida Ogrodnika, Rafała Zawieruchy i Adama Woronowicza (miałby zagrać Krzysztofa Krawczyka w zaawansowanym wieku). Tomasz Kot też znakomicie poradziłby sobie z wyzwaniem grania prawdziwej postaci, ale jest, niestety, za wysoki - zdradza informator Pudelka.

Ewa Krawczyk PŁACZE przed KAMERĄ. Mówi o mężu i lekarzach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE