Ramona Rey kpi z Tamary Gonzalez Perei

i

Autor: Instagram Ramona Rey kpi z Tamary Gonzalez Perei

Śmieszne nagranie

Ramona Rey kpi z Tamary Gonzalez Perei. Zaprasza ją na lekcje śpiewu [WIDEO]

2022-08-16 17:55

Tamara Gonzalez Perea swoim występem wokalnym w "Sprawie dla reportera" naraziła się na śmieszność. Niegdyś blogerka modowa znana jako Macademian girl, a później prowadząca "Pytanie na śniadanie" wystąpiła dla schorowanej kobiety, pokazując jej możliwość leczenia dźwiękami. Niestety, dźwięki, które wydaje z siebie sama Tamara Gonzalez Perea niektórym mogą wydać się dość przykre. Uznana wokalistka Ramona Rey wbiła szpilę znanej "trenerce duszy".

Tamara Gonzalez Pera była najbarwniejszą blogerką modową w Polsce, a dziś... jest "trenerką duszy" i "leczy" dźwiękami. Popis swoich umiejętności dała ostatnio w programie "Sprawa dla reportera", gdzie zaśpiewała i zagrała na bębnach dla schorowanej bohaterki programu.

Na Tamarę spadła fala krytyki, bowiem celebrytka zrobiła ze swoich uduchowionych praktyk sposób na życie i świetny zarobek. Nie tylko prowadzi warsztaty dla kobiet, udziela ludziom konsultacji, ale też sprzedaje w sieci akcesoria takie jak czaszki czy własne karty. "Pomogę ci połączyć się z twoją duszą. W moich żyłach płynie indiańska i słowiańska krew" - reklamuje swoje usługi Tamara Gonzalez Perea. ZOBACZ: Macademian Girl została "trenerką duszy". Bierze ponad 500 zł za test online

Ramona Rey, która jest nie tylko oryginalną artystką sceny klubowej, ale też śpiewaczką operową i jedną z najlepiej wykształconych w Polsce wokalistek, nie przeszła obojętnie wokół wokalnych popisów Tamary, które w dodatku mają uzdrawiać ludzi. Ramona często prowadzi warsztaty wokalne dla tych, którzy chcą nauczyć się śpiewać.

- Ich celem będzie odkrywanie naturalnego brzmienia naszego głosu, a jeśli nie chcesz, by było ono do końca naturalne, np. wzbogacone manierą, niech będzie ona w pełni świadoma. Śpiewając operujemy słowem wiec prawidłowa artykulacja to komfort nie tylko dla słuchacza, ale także niezwykle ważna składowa techniki wokalnej. Oddech! Wolne ciało, wolny duch - od tego zaczniemy, bo to NAJWAŻNIEJSZE! - opisywała swoje ostatnie warsztaty podczas jednego z festiwali sztuki.

Podczas ostatniej wizyty u fryzjera Ramona Rey nagrała na Instagram krótki filmik, który dokumentuje jej metamorfozę. W tle słychać śpiew Tamary: "Jesteś boska, wszystko w tobie jest boskie...", a stylista fryzur wachluje piosenkarkę kojarzącym się z Gonzalez Pereą łapaczem snów. Ramona odniosła się też do nagrania w swoim Instastory: "A właśnie... Tamara Gonzalez Perea, boskości nigdy dość. Zapraszam" - napisała, uczynnie dołączając Tamarze link do biletów na swoje warsztaty wokalne, które odbędą się niedługo w Warszawie. Piosenkarka wyraźnie zasugerowała, że blogerce przydałyby się lekcje śpiewu.

Jak myślicie, czy Tamara skorzysta?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE