Tak wyglądały gwiazdy

Ramówka TVP. Małgorzata Tomaszewska chwali się ciążowym brzuszkiem. Viki Gabor z kilogramem łańcuchów na szyi!

2023-08-17 13:21

Koniec wakacji to czas prezentacji jesiennych ramówek przez największe stacje telewizyjne w Polsce. W czwartek swoją ofertę przedstawiła Telewizja Polska. Na prezentacji nie brakowało największych gwiazd TVP. Zobaczcie, kto zadał szyku na ściance.

W czwartek Telewizja Polska odkryła karty i zaprezentowała swoją ofertę programową na zbliżającą się jesień. Nie mogło tam zabraknąć najbardziej rozpoznawalnych nazwisk stacji. Choć z pewnością wielką nieobecną była prowadząca "Pytanie na śniadanie", Kasia Cichopek. Na ściance gwiazdy TVP zaprezentowały się w przeróżnych kreacjach. Zobaczcie, jak wyglądały na czerwonym dywanie!

Ramówka TVP. Tak na ściance wyglądały gwiazdy stacji!

Podczas prezentacji ramówki TVP na ściance zobaczyliśmy plejadę polskich gwiazd. Show niewątpliwie skradła Małgorzata Tomaszewska, która zdecydowała się na prostą i długą sukienkę, która eksponowała jej ciążowy brzuch. Z kolei Sandra Kubicka postawiła na jasny komplet: krótka marynarka i krótka plisowana spódniczka. Całość zdobił piękny naszyjnik i klasyczne szpilki. Viki Gabor postawiła na mroczny i ciemny look. Ciemny top i jeansy. Pojawił się też Przemysław Stippa. Dodatkiem do stylizacji była ogromna ilość łańcuchów na szyi piosenkarki

Zobacz poniższą galerię: Ramówka TVP. Małgorzata Tomaszewska chwali się ciążowym brzuszkiem. Viki Gabor z kilogramem łańcuchów na szyi! 

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc