Ranczo. Bójka aktorów Rancza. Arkadiusz Nader i Magdalena Waligórska prywatnie nienawidzą się! Co z 10 sezonem Rancza?

2015-06-24 16:15

Skandal z aktorami z serialu "Ranczo" w roli głównej. Arkadiusz Nader, czyli serialowy policjant Stasiek został pobity przez Magdalenę Waligórską, która w "Ranczu" gra jego żonę Wioletkę. Bójka aktorów z "Rancza" to wyjątkowo krwawy finał ich konfliktu, który trwa od lat. Bo choć w serialu grają małżeństwo, to prywatnie Arkadiusz Nader i Magdalena Waligórska nienawidzą się. Jak ta sprawa wpłynie na pracę na planie 10 sezonu "Rancza", do którego zdjęcia ruszają już pod koniec lipca?

Kto by pomyślał, że Magdalena Waligórska, wrażliwa i nieco głupiutka Wioletka z "Rancza" jest zdolna do pobicia swojego serialowego męża. Arkadiusz Nader w rozmowie z "Super Expressem" ujawnił jednak, że w minioną sobotę został brutalnie zaatakowany w Teatrze Nowym z Zabrzu przez partnerkę z planu "Rancza".

Przeczytaj: Ranczo. Arkadiusz Nader nękany przez psychofankę. Stasiek z Rancza przeżywa koszmar

Do bójki doszło po spektaklu "Zaręczyny", w którym gra Mateusz Lisiecki, chłopak Magdaleny Waligórskiej. Kiedy kurtyna opadła serialowa Wioletka podeszła do Arkadiusza Nadera i jak sam przyznaje zaczęła obrzucać go obelgami. Z jej ust padły ponoć bardzo wulgarne słowa. – Podeszła i powiedziała: "A co ty tu robisz?! Wypier...aj stąd, ch...". Myślałem, że to forma przywitania, bo się dawno nie widzieliśmy – powiedział aktor z rozmowie z "Faktem".

Nie do dziś wiadomo, że Magdalena Waligórska i Arkadiusz Nader szczerze się nienawidzą. I choć w "Ranczu" grają szczęśliwe małżeństwo, to na planie serialu wszyscy wiedzą o ich trwającym od lat konflikcie. Podobno za kulisami "Rancza" czasami dochodzi między nimi do spięć, ale nikt z ekipy nie wie, o co tak naprawdę im poszło. Nikt też przypuszczał, że konflikt między nimi jest tak wielki, że może dojść do krwawej bójki.

Pobity Arkadiusz Nader trafił do szpitala i głosił sprawę na policję. Zapewnia, że to on jest ofiarą, że to jego Magdalena Waligórska i jej chłopak brutalnie zaatakowali, a dowodem na prawdziwość tych słów są wyniki obdukcji lekarskiej.

Magdalena Waligórska nie chce komentować całej sprawy w mediach.


Patrz: Ranczo. Elżbieta Romanowska schudła. Jola z Rancza czuje się sexy

Jak bójka aktorów z "Rancza" wpłynie na losy Wioletki i Staśka w 10 sezonie serialu? Już za miesiąc w Jeruzalu, czyli serialowych Wilkowyjach ruszają zdjęcia do nowych odcinków "Rancza", więc aktorzy na pewno spotkają się na planie.

Czy będą chcieli dalej ze sobą grać? A może jedno z nich zrezygnuje z udziału w 10 serii "Rancza"? Czas pokaże. Przypomnijmy, że w 9 sezonie "Rancza" policjant Stasiek wyjechał do Szczytna. Być może już nie wróci do Wilkowyj...

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE