Reni Jusis, Tomasz Makowiecki

i

Autor: archiwum se.pl Reni Jusis, Tomasz Makowiecki

Reni Jusis rozwodzi się z Tomkiem Makowieckim?

2019-02-13 10:53

Uchodzili za zgrane małżeństwo, któremu nie przeszkadzała spora różnica wieku. Gdy Reni Jusis (45 l.) wychodziła za mąż za Tomasza Makowieckiego (36 l.), byłego uczestnika "Idola", wszyscy dziwili się, że wybiera sobie dużo młodszego partnera. Według doniesień Pudelka małżonkowie nie są ze sobą od pół roku i wspólnie podjęli decyzję o rozwodzie.

- Reni Jusis i Tomek Makowiecki podjęli decyzję o rozwodzie. Nie są ze sobą od pół roku, ale rozstają się w zgodzie. Będą wspólnie wychowywać dzieci, a ostateczna decyzja o zakończeniu małżeństwa zapadła kilka miesięcy temu - informuje w Pudelek.pl przyjaciel rodziny.

Na razie Jusis i Makowiecki nie komentują tych rewelacji. - Jako management Reni Jusis nie zajmujemy się komentowaniem życia prywatnego naszej Artystki. Zapraszamy na koncerty z trasy Aureola Tour, która rozpoczęła się 8 lutego - odpisał nam management piosenkarki. 

Przypomnijmy, że para wzięła ślub 8 sierpnia 2008 w Konstancinie. Razem mają dwójkę dzieci - syna Teofila (9 l.) i córkę Gaję (7 l.).

Reni Jusis

i

Autor: Adam Nocoń Ślub z Tomaszem Makowieckim
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE