Rihanna na DIECIE! W jaki sposób gwiazda SCHUDŁA? ZDJĘCIA!

2012-02-16 9:38

Rihanna postanowiła pozbyć się swoich kobiecych kształtów i przeszła na dietę. Na efekty nie trzeba było długo czekać, bo w niedzielę, 12 lutego, podczas rozdania nagród Grammy zaprezentowała już naprawdę bardzo szczupłą sylwetkę.

Jeszcze nie tak dawno Rihanna zapewniała, że zawsze marzyła o krągłych kształtach. Gdy już je zdobyła, to została doceniona przez czytelników internetowego magazynu dla mężczyzn, którzy uhonorowali ją 9. miejscem na liście "Najbardziej pożądanych kobiet na świecie". Wtedy też uznali, że najwiekszym atutem gwiazdy są jej umięśnione nogi, którym nie dorównują wychudzone nogi modelek.

Teraz jednak okazuje się, że Rihanna zatęskniła za szczupłą sylwetką i przeszła na ostrą dietę. Osobisty trener gwiazdy wyjawił w rozmowie z magazynem "People", że ćwiczy z nią aż pięć razy w tygodniu! Rihanna nie zwalnia tempa i potrafi trenować nawet przed koncertami! Poza tym gwiazda przeszła na dietę, której podstawą są produkty z dużą ilością białka. - Teraz wygląda świetnie. Z tygodnia na tydzień jest coraz zgrabniejsza - powiedział trener Rihanny.

Nie możemy się z nim nie zgodzić. Faktycznie, gdy Rihanna pojawiła się na rozdaniu nagród Grammy w czarnej kreacji od Armaniego nie sposób było oderwać od niej wzroku! Nie da się też ukryć, że ostre treningi dały szybkie efekty. Pytanie tylko, dlaczego Rihanna przestała lubić swoje krągłe kształty?