Rodzice żegnają tragicznie zmarłą Natalię Madejczyk. Ich słowa rozdzierają serce

2022-06-23 12:35
Rodzice żegnają tragicznie zmarłą Natalię Madejczyk
Autor: East News

Natalia Madejczyk (+36 l.) była utalentowaną tancerką i finalistką pierwszej edycji show "You Can Dance". Niestety, kobieta zmarła we wtorek, 21 czerwca 2022 roku, z powodu obrażeń, wywołanych przez pożar. Tancerkę żegnają gwiazdy ze świata show-biznesu. Rozdzierające serce słowa zamieścili w mediach społecznościowych również jej rodzice.

Natalia Madejczyk, finalistka pierwszej edycji show "You Can Dance", zmarła 21 czerwca 2022 roku w wyniku obrażeń spowodowanych przez pożar. Jak wynika informacji podawanych przez media, w mieszkaniu, w którym znajdowała się kobieta, wybuchł pożar. Śmierć młodej, utalentowanej tancerki wstrząsnęła branżą rozrywkową. Natalię Madejczyk pożegnały gwiazdy show-biznesu związane przed laty z tanecznym show, m.in. Michał Piróg, Kinga Rusin oraz Ida Nowakowska. Kondolencje pojawiły się również na profilach festiwali tanecznych, szkół tańca oraz innych miejsc, z którymi związana była tancerka.

Śmierć Natalii Madejczyk była ogromnym ciosem dla świata show-biznesu, jednak najbardziej odczuli ją jej najbliżsi. Rozdzierające serce komentarze pojawiły się również w mediach społecznościowych.

- Dziękuję za słowa wsparcia i kondolencje. Kochani, dbajcie o siebie i doceniajcie każdy dzień - napisała zrozpaczona matka.

- Spotkam cię córeczko moja kochana, trzymaj się tam - skomentował jeden z internetowych postów ojciec tragicznie zmarłej tancerki.

Rodzice Natalii Madejczyk
Autor: Facebook

Kim była Natalia Madejczyk?

Natalia Madejczyk była finalistką pierwszej edycji show "You Can Dance - po prostu tańcz", instruktorką tańca, pedagogiem i choreografką oraz tancerką. Swoją karierę rozpoczęła od gimnastyki artystycznej. Szkoliła się w prestiżowych szkołach na całym świecie, np. w Nowym Jorku, Chicago i Londynie. Natalia Madejczyk prowadziła również warsztaty w szkołach tańca oraz była wieloletnią sędzią Festiwalu Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza oraz Mistrzostwa Polski WADF.

Tak wygląda grób Andrzeja Wajdy | Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE