Roksana Węgiel wygina się i pręży nagi brzuch. Reakcja Andrzeja Dudy POWALA!

2022-03-30 14:20
Roksana Węgiel pręży nagi brzuch. Andrzej Duda zareagował
Autor: Instagram/AKPA Roksana Węgiel pręży nagi brzuch. Andrzej Duda zareagował

Roksana Węgiel (17 l.) dorasta na naszych oczach od momentu, gdy w wieku zaledwie 13 lat podbiła polską scenę muzyczną. Niepełnoletnia jeszcze artystka ma już rzesze fanów, których raczy zdjęciami zarówno ze swojego życia zawodowego, jak i prywatnego. Coraz częściej prezentuje odważne zdjęcia, na ostatnim pręży się i eksponuje nagi brzuszek. Zobaczcie, jak zareagował na nie Andrzej Duda. Czy to przystoi prezydentowi?

Roksana Węgiel, korzystając z coraz ładniejszej pogody, przechadzała się ostatnio po warszawskiej starówce w bardzo krótkim topie, który odsłaniał jej brzuch. Nastolatka zrobiła sobie zdjęcie na Placu Zamkowym. Wygięła się przy barierce i wyeksponowała płaski brzuszek. 

Fotka z miejsca skradła serca jej fanów, którzy podarowali jej tysiące serduszek. Okazuje się, że wpadła też w oko samemu prezydentowi...

Aktywność Andrzeja Dudy w mediach społecznościowych nie od dziś budzi wielkie kontrowersje. Wyjątkowo szerokim echem odbił się fakt, że prezydent korespondował na Twitterze z użytkownikami o dość kontrowersyjnych nickach, tj. "leśne ru*hadło" czy "foczka".

Tymczasem plotkarskie portale rozpisują się o jego ostatniej reakcji na najnowsze zdjęcie Roksany Węgiel. Andrzej Duda zostawił serduszko pod zdjęciem prężącej się przy barierkach nastolatki. Co ciekawe, polubienie od prezydenta zniknęło po tym, jak media zaczęły rozpisywać się, że prezydent zostawia serduszka pod zdjęciami Roksany. Z sieci jednak nic nie ginie i wciąż pozostają screeny.

Myślicie, że Agacie Dudzie nie przeszkadza to, że jej mąż zostawia serduszka pod zdjęciami atrakcyjnych nastolatek? Zobaczcie te fotki niżej.

Andrzej Duda lajkuje fotki Roksanie Węgiel
Autor: Instagram Andrzej Duda lajkuje fotki Roksanie Węgiel
Sonda
Czy prezydentowi wypada zostawiać serduszka pod zdjęciami nastolatek?
Roksana Węgiel: Sukces pozwolił mi zweryfikować przyjaźnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE