Roxie Węgiel w skąpym stroju na otwarciu Igrzysk Europejskich

i

Autor: Tomasz Radzik/ Super Express Roxie Węgiel w skąpym stroju na otwarciu Igrzysk Europejskich

Szokujące wyznanie

Roksana Węgiel przyznała, że dostawała zboczone wiadomości od "zwyroli". Grozili jej, że "będzie się topiła we własnej krwi"

2023-07-29 20:16

Dziecięce gwiazdy budzą wiele emocji. Jedni uważają, że dzieci nie powinny zbyt szybko dorastać i wchodzić z niebezpieczny świat show biznesu, inni twierdzą, że wielkie talenty mogą być sławne już od najmłodszych lat. Roksana Węgiel stała się sławna już jako dwunastolatka. Choć skończyła niedawno osiemnaście lat, to jak wyznała w rozmowie z magazynem "Wprost" nie zawsze było kolorowo. Już jako mała dziewczynka dostawała pogróżki i wiadomości o mocno nieodpowiedniej treści.

Roksana Węgiel dostawała pogróżki. Grozili jej... śmiercią?

Choć Roksana Węgiel w styczniu 2023 roku skończyła osiemnaście lat, to gwiazdą jest o wiele dłużej. Młoda wokalistka regularnie pojawia się w mediach, a jej kariera kwitnie. Gwiazda przyznała w rozmowie z magazynem "Wprost", że sława od najmłodszych lat ma swoją cenę. - Za dzieciaka, w młodym wieku dostawałam już mnóstwo wiadomości prywatnych od zwyroli: "nudesy" od starych, obleśnych facetów, zdjęcia pornograficzne, do których wklejona była moja głowa, pogróżki. Do mnie, 14-letniej wówczas dziewczynki, ktoś napisał, żebym się oglądała za siebie, miała oczy dookoła głowy, bo niedługo będę się topiła we własnej krwi. Takie rzeczy… Więc nie dziwne, że bałam się wyjść z domu - powiedziała dla "Wprost" Roksana Węgiel. Gwiazda zdradziła, że lęki i fobie są już za nią. Historia zna przypadki młodocianych celebrytów, którzy nie poradzili sobie z ceną sławy. Najbardziej znanym przypadkiem jest Macaulay Culkin, które nie udźwignął sławy jaką przyniosła mu rola Kevina w filmach "Kevin sam w domu" oraz "Kevin sam w Nowym Yorku". 

Zobacz także: Katarzyna Cichopek niczym rasowa Barbie pręży się w różowym kostiumie kąpielowym. Widać podobieństwo do słynnej lalki?

Roxie Węgiel - Złe chwile nauczyły mnie najwięcej I SuperStar