Ważne decyzje

Roksana Węgiel ujawniła szczegóły ślubu! Wiadomo, co z nazwiskiem i suknią. Oryginalnie!

2023-06-03 21:38

Roksana Węgiel - mimo bardzo młodego wieku - zdecydowała się przyjąć zaręczyny Kevina Mgleja i wziąć z kim ślub. Co nieco wiadomo już na temat ceremonii. Na pewno młodzi sakramentalne "tak" powiedzą sobie w kościele. W rozmowie ze "Światem Gwiazd" Roksana Węgiel ujawniła szczegóły ślubu! Dowiedzieliśmy się m.in tego, jakie nazwisko piosenkarka przyjmie po tym, gdy stanie na ślubnym kobiercu. Zobacz w naszej galerii zdjęcia "Roxie" z narzeczonym.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej. Roxie przyjęła zaręczyny 

Roksana Węgiel niedawno pochwaliła się, że przyjęła zaręczyny od Kevina Mgleja i zaprezentowała pierścionek zaręczynowy. - Kilka miesięcy temu powiedziałam "TAK"! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe...Dziękuję, że jesteś - napisała na Facebooku popularna artystka. Teraz Roksana "Roxie" Węgiel uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącą ślubu i spraw z nim związanych. Pewne już jest to, że piosenkarka będzie miała niezwykle oryginalne nazwisko. To jednak nie wszystko - Roksana Węgiel ma już upatrzoną suknię ślubną! A to dla panny młodej sprawa kluczowa. 

Roksana Węgiel ślub - suknia, nazwisko

Jeśli chodzi o nazwisko, to Roksana Węgiel zdecydowała się na sprytny ruch, który najpewniej zadowoli i ją, i Kevina Mgleja. W końcu wielu mężczyzn uważa, że kobieta po ślubie powinna przyjąć jego nazwisko. - Wszyscy kojarzą mnie jako Roxie Węgiel. Na pewno zostanę przy swoim, ale Kevina będzie dodane. Będę miała dwa nazwiska - zdradziła piosenkarka. Czyli będzie nazywać się bardzo oryginalnie - Roksana Węgiel-Mglej. Co do sukni ślubnej, Roksana Węgiel pochwaliła się, że będzie to "syrenka". - Mam już upatrzoną i wymarzoną, ale nie chcę na razie nic zdradzać- podkreśliła "Roxie", która w rozmowie ze "Światem Gwiazd" zadeklarowała, że jej ślub "na pewno" będzie kościelny. Z tym nie powinno być problemu, bo Kevin Mglej - mimo że ma syna - nie był wcześniej żonaty

Poniżej prezentujemy zdjęcia Roksany Węgiel i Kevina Mgleja

Nie przegap: Tomasz Kammel pokazał zdjęcia ze ślubu! Uroda panny młodej powala. Wzruszające słowa prezentera TVP

Tak zaczynała Roksana Węgiel. O TAKIEJ karierze marzy wiele osób!