Roksana Węgiel, Kevin Mglej

i

Autor: Niemiec/AKPA

Ma zaledwie 18 lat!

Roksana Węgiel potwierdza zaręczyny z Kevinem Mglejem. "Dzięki miłości możemy pojąć wszystko". Pochwaliła się pierścionkiem

2023-05-27 22:19

A jednak, Roksana Węgiel (18l.) i jej osiem lat starszy chłopak, Kevin Mglej zaręczyli się. W sobotni wieczór artystka potwierdziła domysły fanów i pochwaliła się pierścionkiem. "Dzięki miłości możemy pojąć wszystko" napisała 18-latka w swoim poście. Poznajcie szczegóły!

Roksana Węgiel to idolka młodego pokolenia. Popularność zapewniło jej zwycięstwo w pierwszej edycji "The Voice Kids" oraz z Eurowizji Junior. Ledwo co skończyła przed chwilą maraton maturalny. Teraz, przed artystką kolejne wielkie wydarzenie. W sobotni wieczór, 18-latka zszokowała wszystkich informacją o zaręczynach. Ostatnio, Roksana Węgiel i jej starszy o osiem lat partner zaliczyli pierwsze wspólne wyjście na warszawskie salony.

Roksana Węgiel potwierdza zaręczyny! Pokazała pierścionek

O zaręczynach spekulowało się już od jakiegoś czasu, bowiem w kawałku ŁATWOGANG, gdzie wystąpiła gościnne Roksana Węgiel, nastolatka śpiewa fragment, w którym mówi o zaręczynach. To zrodziło wśród fanów setki pytań. Teraz gwiazda ucięła spekulację i pokazała pierścionek!

- Kilka miesięcy temu powiedziałam "TAK"!Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko.Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe...Dziękuję, że jesteś - napisała Węgiel w swoim poście

A Wy, co o tym sądzicie? Zagłosujcie w sondzie!

Zobacz poniższą galerię: Roksana Węgiel z ukochanym na Malediwach 

...
Roksana Węgiel pojawi się na festiwalu w TV. Do tej pory tego nie mówiła!
Sonda
Co sądzisz o zaręczynach Roksany Węgiel?
Listen on Spreaker.