Rolnik szuka żony: Elżbieta przekazała radosną nowinę! Tego nie spodziewał się nikt!

2022-01-18 10:50
Rolnik szuka żony 8. Ela
Autor: fot. AKPA/Gałązka Rolnik szuka żony 8. Ela

Elżbieta Czabator nie będzie dobrze wspominać udziału w programie "Rolnik szuka żony" głównie przez toksyczną relację z jednym z kandydatów. Znajomość z Markiem kosztowała ją wiele, pod koniec Ela była wykończona psychicznie. Teraz zamierza wziąć w garść swoje życie i czerpać z niego, co najlepsze. Elżbieta przekazała radosną nowinę, podjęła decyzję o zmianach, które totalnie odmienią jej życie! Bohaterka "Rolnik szuka żony" zapewnia, że wiek nie jest żadnym ograniczeniem!

Niedawno Elżbieta Czabator poinformowała, że zamierza sprzedać swoje gospodarstwo, które mogliśmy zobaczyć w programie "Rolnik szuka żony". Posiadłość ma 160 metrów i usytuowana jest na powierzchni 2,65 ha. Na jej terenie znajdują się dwa domy, domek letniskowy, staw z molo i budynek gospodarczy. Po przykrej znajomości z Markiem, Elżbieta poczuła, że to czas na zmiany.

NIE PRZEGAP: Policja zakończyła dochodzenie ws. strzelaniny w domu rodziców Opozdy! Wyniki ODBIERAJĄ MOWĘ!

- Niestety przychodzi w życiu taka chwila, kiedy już wiesz, że to czas na jakąś zmianę. Z bólem przyznaję, że chcę sprzedać swój dom (czy też posiadłość, jak niektórzy to określają). Dla mnie to nie tylko posiadłość. To długi kawał mojego życia i to dosłownie jest mnóstwo rzeczy, w które włożyłam całe swoje serce i stworzyłam je najlepiej i najpiękniej, jak potrafiłam - napisała na swoim Instagramie Elżbieta.

Okazuje się, że to nie koniec rewolucji w jej życiu. Czabator przekazała, że zamierza przeprowadzić się do Krakowa i tam założy nowy biznes. Elżbieta chce otworzyć butik z odzieżą. Przekonuje, że dobieranie stylizacji to jej ogromna pasja. Zapewnia też, że wiek nie jest żadnym ograniczeniem na eksperymentowanie z modą. 

NIE PRZEGAP: Grażyna Torbicka wdała się w romans ze znanym piłkarzem?! Te doniesienia zwalają z nóg!

Sonda
Obejrzysz kolejny sezon programu Rolnik szuka żony?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE