Rolnik szuka żony: Tragedia w domu Elżbiety! Nie żyje członek jej najbliższej rodziny

2022-01-19 21:35
Rolnik szuka żony: Tragedia w domu Elżbiety! Nie żyje członek jej rodziny
Autor: materiały prasowe TVP Rolnik szuka żony: Tragedia w domu Elżbiety! Nie żyje członek jej rodziny

Elżbieta Czabator nie odnalazła miłości w programie "Rolnik szuka żony", jednak zyskała grono przyjaciół. Z pozostałymi uczestnikami hitu TVP pozostaje w dobrych relacjach, więc wielu było zdziwionych faktem, że nie pojawiła się na ślubie Krzysztofa i Bogusi. Teraz Elżbieta tłumaczy się ze swojej nieobecności. Powodem była śmierć najbliższego członka rodziny. Poznajcie smutne szczegóły.

Pod koniec listopada Krzysztof i Bogusia z 8. edycji programu "Rolnik szuka żony" stanęli przed ołtarzem. Ich ekspresowy ślub zszokował fanów formatu, a na uroczystości pojawili się zarówno inni uczestnicy, jak i prowadząca Marta Manowska. Na imprezie zabrakło Elżbiety, co nie umknęło uwadze internatów.

Teraz w rozmowie z "Party" Elżbieta wytłumaczyła, że jej nieobecność spowodowana była rodzinną tragedią. Zmarł jej ukochany brat.

- Zabrakło mnie, bo mi brat zmarł 28 sierpnia, to było zbyt wcześnie, żebym ja się bawiła na weselu - tłumaczy Elżbieta.

NIE PRZEGAP: Tragedia w domu gwiazdy "Świata według Kiepskich". Napił się mleka i zmarł!

Uwadze internautów nie umknął fakt, że po śmierci brata Elżbieta obchodziła urodziny. Świętowała je wówczas w gronie najbliższych.

- Zarzucali mi internauci, że ja wtedy wstawiłam zdjęcie z imprezy, ale to były moje urodziny. Co innego siedzieć przy stole, a co innego iść tańczyć - żali się Elżbieta.

56-latka przyznaje też, że szybki ślub Krzysztofa i Bogusi był również dla niej ogromnym zaskoczeniem.

- Ślub zaskoczeniem był niesamowitym. Widać, że Krzysztof jest zafascynowany Bogusią! Każdy się dziwi, że tak szybko, ale w tym wieku trzeba przyspieszyć tempo - mówi uczestniczka "Rolnik szuka żony".

Rozumiecie jej rozżalenie na pretensje internautów za świętowanie urodzin po śmierci brata? Napiszcie, w komentarzach, co o tym myślicie!

NIE PRZEGAP: Syn Michała Wiśniewskiego CHCIAŁ SIĘ ZABIĆ?! Szokujące doniesienia!

Sonda
Obejrzysz kolejny sezon programu Rolnik szuka żony?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE