Roma Gąsiorowska i Tomasz Stockinger w Fort Boyard

i

Autor: mat. pras. Roma Gąsiorowska i Tomasz Stockinger w "Fort Boyard"

Przygadał jej

Roma Gąsiorowska wkurzyła Tomasza Stockingera. Kulisy programu "Fort Boyard"

2022-10-01 5:00

Do sieci trafił kolejny odcinek drugiej edycji programu "Fort Boyard". Wzięli w nim udział m.in. Joanna Jabłczyńska, Tomasz Stockinger i Roma Gąsiorowska. Ci ostatni rywalizowali ze sobą w trakcie jednej z konkurencji. Okazało się, że gwiazdor "Klanu" nie potrafi trzymać nerwów na wodzy.

Roma Gąsiorowska do tej pory unikała programów z udziałem gwiazd i celebrytów. Aktorki nie mogliśmy oglądać w "Tańcu z Gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo", ani żadnym innym popularnym show. Zgodziła się dopiero na udział w programie przygodowym "Fort Boyard", w którym gwiazdy wykonują ekstremalne, czasem zabawne, a czasem naprawdę ryzykowne zadania. W nowej edycji udział wzięli m.in. Maciej Musiał, Maffashion, Maria Sadowska, Dominika Gwit czy Michał Piróg. Program można oglądać na platformie Viaplay.

Do sieci trafił właśnie odcinek z udziałem Romy Gąsiorowskiej, którą zapytaliśmy, dlaczego nie zgodziła się na udział w żadnym innym popularnym show, a wybrała dopiero "Fort Boyard".

- Zwykle nie podejmuję się takich wyzwań, o których powiedziałeś wcześniej, pomimo wielokrotnych namów i prób zaangażowania mnie. A tutaj zgodziłam się, dlatego, że to kultowy program. Powstał w 1990 roku, albo jeszcze wcześniej. Mam do niego sentyment. Okoliczności, w których jesteśmy, kontekst historycznych, to, że program jest klasą, jeśli chodzi o rozrywkę. Ludzie są w ekstremalnie trudnych dla siebie sytuacjach, jest zabawa. Pomyślałam, że chętnie się zmierzę z takim wyzwaniem - powiedziała nam Roma Gąsiorowska.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski rozstali się! To koniec ich małżeństwa?

W jednej z konkurencji gwiazda kina stanęła oko w oko z Tomaszem Stockingerem. Aktorzy rywalizowali w układaniu trójwymiarowych puzzli. I choć konkurencja nie wydawała się trudna, gwiazdorowi "Klanu" puściły nerwy.

- Tak, tak, powiedział mi później, że go wkurzyłam - przyznała przed naszą kamerą Gąsiorowska. 

O co poszło? Zobaczcie naszą rozmowę z aktorką:

Roma Gąsiorowska wkurzyła Tomasza Stockingera. Kulisy programu "Fort Boyard"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają