Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski rozstali się! To koniec ich małżeństwa?

2022-09-29 12:36

Roma Gąsiorowska (41 l.) i Michał Żurawski (43 l.) są małżeństwem od 12 lat. Nie jest tajemnicą, że obydwoje mają wybuchowe temperamenty, jednak do tej pory udawało im się stworzyć udany związek. Tym bardziej zaskakujące są doniesienia, że to koniec ich miłości.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski

i

Autor: AKPA/Baranowski Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski

Roma i Michał pierwszy raz spotkali się w 2003 roku w teatrze. Aktor miał wtedy partnerkę, ale między tą dwójką od razu coś zaiskrzyło. - Przestraszyliśmy się tego i przez kilka lat unikaliśmy się nawzajem. Kiedy spotkaliśmy się ponownie w pracy pięć lat temu, byliśmy pewni, że nie uciekniemy - wspominała Roma Gąsiorowska w wywiadzie dla "Show". Zostali parą. Jednak Żurawski wcale nie palił się do zalegalizowania tego związku, nie był bowiem zwolennikiem ślubów. To Roma namówiła go na uroczystość. - W naszym przypadku to nie było tak, że ja się na kolana przed Romą rzuciłem i przedstawiłem jej pierścionek. Po prostu któregoś dnia ona wróciła do domu, pacnęła mnie w głowę, ja się odwróciłem, a ona: „Wiesz co, chodź, weźmiemy ślub”. Na ślubie płakałem, bo stałem obok kobiety, którą kocham, która jest najwspanialsza na świecie i myślałem o tym, że będę musiał teraz przeżyć z nią całe życie - mówił Michał Żurawski w rozmowie z Kubą Wojewódzkim w 2017 roku.

Ślub Gąsiorowskiej i Żurawskiego w cieniu narodowej tragedii

Para wzięła ślub 10 kwietnia 2010 roku, w dniu katastrofy smoleńskiej. Później wiele razy spotykali się z przykrymi komentarzami, jednak oni o tragedii dowiedzieli się dopiero na weselu od gości. Ich związek na pewno był wybuchowy, bo obydwoje maja gorące temperamenty. Do tego aktor zmagał się z problemem alkoholowym, z którego wyciągnęła go żona. Para doczekała się dwójki pociech: Klemensa i Jadwigi. 

Gąsiorowska i Żurawski rozstali się

Teraz okazuje się, że tych dwoje rozstało się. To dość zaskakujące, ale właśnie takie rewelacje podaje "Życie na gorąco". Podobno para przechodzi poważny kryzys. Najbliżsi mają jednak nadzieję, że to nie skończy się rozwodem.  - Michał i Roma rozstali się. Czy uda im się odbudować zaufanie? Być może to kwestia ich wybuchowych temperamentów i po prostu muszą od siebie odpocząć. Wszyscy trzymają za nich kciuki, bo naprawdę wiele razem przeżyli i są dla siebie stworzeni  - mówi źródło tygodnika.

Sonda
Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski pasują do siebie?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki