Roxie Węgiel

i

Autor: AKPA/Podlewski Roxie Węgiel

To już pewne!

Roxie Węgiel wyleciała z programu TVP! Wiemy, kto ją zastąpi

2023-02-02 4:00

Wielkie zmiany w programie "You Can Dance. Nowa generacja". Jak dowiedział się "Super Express", z programem ostatecznie żegna się Roxie Węgiel (18 l.), która w pierwszym sezonie wspierała młodych tancerzy za kulisami. Nastolatka miała nie sprawdzić się w roli prowadzącej, co sama zresztą zauważyła i kręciła nosem zaraz po zakończeniu poprzedniej edycji. Wiadomo już, kto ją zastąpi.

Drugi sezon show "You Can Dance. Nowa generalcja" znacznie różni się od poprzedniego. Na swoim stołku pozostał jedynie Agustin Egurrola (55 l.). Pracę jurorów stracili Klaudia Antos (27 l.) i brat Małgorzaty Rozenek (45 l.), Michał Kostrzewski (50 l.). Nowymi jurorkami zostały Kasia Cichopek (40 l.) i Ida Nowakowska (33 l.). A jako że ta druga wcześniej prowadziła show, nową gospodynią została Edyta Herbuś (42 l.).

W galerii poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z ostatnich wakacji Roksany z ukochanym, które spędzili na Malediwach

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, w kolejnych etapach programu zabraknie też współprowadzącej, która wspierała uczestników za kulisami czyli Roxie Węgiel. Ostateczna decyzja w sprawie młodziutkiej piosenkarki zapadła w tym tygodniu, choć sama Roksana spodziewała się tego, że nie wróci już do show. Sama wiedziała, że nie sprawdziła się najlepiej.

- Nie czułam się dobrze w roli prowadzącej, serio o wiele lepiej czuję się na scenie jako piosenkarka - mówiła samokrytycznie po poprzedniej edycji, dodając, że miała problemy z opanowaniem scenariusza, gdyż jest zbyt spontaniczna.

Nieoficjalnie mówi się też, że Roxie, która osiągnęła właśnie pełnoletność, nie pasuje już do show dla dzieci, bo zaczęła stawiać na kobiecy, seksowny wizerunek.

Jak dowiedział się "Super Express", wokalistkę zastąpi teraz Aleksander Sikora (33 l.) z "Pytania na śniadanie".

Będziecie tęsknili za Roxie?

Roxie Węgiel straciła pracę

i

Autor: Jan Bogacz/TVP/East News, Dariusz Gałązka/AKPA

Co jest w życiu NAPRAWDĘ ważne, a na co lepiej "machnąć ręką"?

Posłuchaj rad Krystyny Mirek, autorki książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają