Roxie Węgiel zagra wyjątkowy koncert! Gdzie będzie można go zobaczyć?

2021-10-19 16:03
Roxie Węgiel zagra wyjątkowy koncert! Gdzie będzie można go zobaczyć?
Autor: Instagram Roxie Węgiel zagra wyjątkowy koncert! Gdzie będzie można go zobaczyć?

Ma zaledwie 16 lat a już podbija polską scenę muzyczną. Na fanów Roxie Węgiel czeka wyjątkowa niespodzianka. Już dzisiaj piosenkarka zaśpiewa swój wielki hit. Każdy będzie mógł to zobaczyć. Kiedy i gdzie zaśpiewa młoda gwiazda?

Gdy trzy lata temu wygrała 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, nie podejrzewała, że tak szybko stanie się popularna i zrobi wielką karierę. Na Instagramie Roxie Węgiel obserwuje ją ponad milion Internautów, a piosenki szybko stają się hitami i trafiają na pierwsze miejsca list przebojów. Fani uwielbiają m.in. kawałek "Korona", który już dzisiaj zaśpiewa na żywo w Radiu SuperNova.

POLECAMY: Poznaliśmy nową uczestniczkę "Tańca z gwiazdami"?! Wygrała już kilka programów

Wszyscy, którzy byli na próbie Roxie Węgiel, podczas której przygotowywała się do dzisiejszego koncertu na żywo, byli pod wielkim wrażeniem jej występu. Piosenkarka rozgrzała studio do czerwoności, gdy zabrzmiała "Korona", czyli jeden z jej największych hitów, który w liście hitów Super 13 świetnie sobie radzi. A już dzisiaj o godzinie 18.00 będzie można ją zobaczyć podczas koncertu w ramach cyklu SuperNova LIVE.

Roxie Węgiel wrzuciła na Instagrama zaproszenie na ten koncert, a fani już nie mogą się doczekać. W komentarzach zachwycają się nie tylko jej urodą, ale i talentem.

"Petardaaaa🔥"

"Nie mogę się doczekać 🔥 Piękna 😍❤️"

"Ja będę napewno!"

Wszyscy, którzy chcą zobaczyć Roxie Węgiel podczas koncertu na żywo muszą wejść na stronę radiosupernova.pl. Początek już o 18.00!

Rozwiąż nasz test i sprawdź, czy nadajesz się na gwiazdę

SuperNova LIVE: koncert Roksany Węgiel już dzisiaj o 18:00!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE