Rozenek-Majdan lśni niczym kula dyskotekowa. Tak błyszczała na premierze filmu o Kubie Błaszczykowskim

2024-02-21 19:55

Amazon Prime zrealizował film dokumentalny o Jakubie Błaszczykowskim. Premiera "Kuby" miała miejsce we wtorek, 20 lutego. Na imprezie pojawili się między Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Perfekcyjna wybrała na tę okazję wyjątkowa kreację. Powiedzieć, że przykuwała uwagę, to nic nie powiedzieć. Ona lśniła!

Produkcja Prime video przedstawia historię życia i kariery piłkarskiej Jakuba Błaszczykowskiego. W filmie można obserwować losy wieloletniego kapitana drużyny narodowej polski. Poza głównym bohaterem w dokumencie występują także rodzina, bliscy i współpracownicy Kuby. Jak zapewnia sam bohater, nie koloryzował ani nie wygładzał  swojego życia do filmu. – W moim życiu wiele razy się potykałem i się tego nie wstydzę. Wręcz przeciwnie, mam nadzieję, że moja historia stanie się inspiracją dla młodego pokolenia. Bo po każdej porażce można się podnieść. Podczas pracy z ekipą filmową nie gryzłem się w język, nie chowałem się za wyuczonymi formułkami. I cieszę się, że tę autentyczność udało się przenieść na ekran - zapewnia główny bohater dokumentu.

Tak błyszczała Małgosia Rozenek. Radosław w czerni

Na uroczystej premierze filmu, pojawili się Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan i z miejsca przykuli uwagę wielu zgromadzonych. Perfekcyjna pani domu błyszczała z daleka. Wybrała niebanalna kreację - srebrną, cekinową, lśniąca niczym dyskotekowa kula. Dół stylizacji stanowiła długa spódnica z kokarda udrapowaną tuż pod odsłoniętym brzuchem celebrytki. Do tego dopasowany był top z tego samego materiału orz oversizowy żakiet. Małgosia była tego wieczoru prawdziwa błyskotką. Radosław ubrany od stop do głów w czerń stanowił mocne tło dla żony. Majdanowie w takim wydaniu niemal przyćmili główne gwiazdy wieczoru. Jakub Błaszczykowski wybrał na te okazję klasyczny czarny garnitur, biała koszule i muszkę. Małżonka piłkarza zaprezentowała się eleganckiej czerwonej sukni z wysokim rozcięciem. Zdjęcia obu par można zobaczyć w galerii.

Galeria: Małgorzata Rozenek-Majdan na premierze "Kuby"

Małgorzata Rozenek-Majdan dosadnie o swojej matce: "Krytykuje wszystko"

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki