Rozenek zwróciła się do antyszczepionkowców, ale to Iza Miko dolała oliwy do ognia! Padniecie na te słowa!

2021-12-01 19:00
Małgorzata Rozenek-Majdan przyjęła trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19
Autor: Instagram Małgorzata Rozenek-Majdan przyjęła trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła dać dobry przykład i pokazać fanom, jak ważne są szczepienia przeciw COVID-19. Gwiazda TVN przyjęła trzecią dawkę szczepionki. Koledzy i koleżanki z branży przyklasnęli Rozenek. Z jednym wyjątkiem... Izabella Miko zostawiła Małgorzacie komentarz. Tancerka nie wierzy w działanie szczepionek. Z kolei Rozenek-Majdan zdradziła, co myśli o antyszczepionkowcach.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo zaangażowana w społeczne tematy. Oczywiście jej głównym obszarem zainteresowań jest metoda in vitro, której sama się poddała. Gwiazda pracowała na planie dokumentu, który pokaże kulisy zapłodnienia tą metodą. Rozenek zdradziła niedawno, jakie są jej plany w związku z kolejnymi dziećmi.  Prowadząca "Projekt Lady" zabrała też głos w kwestii szczepienia przeciw COVID-19. Pochwaliła się na Instagramie, że przyjęła trzecią dawkę szczepionki. Wyznała, że czuje się rewelacyjnie i zachęciła do dbania o swoje zdrowie. Dodała jednak swoje odczucia w jednej kwestii... chodzi o antyszczepionkowców:

- Szanuję wszystkich ludzi i staram się wszystkich zrozumieć, ale do wszystkich antyszczepionkowców: to Wy jesteście po złej stronie mocy.

Wiele znanych nazwisk udzieliło Rozenek poparcia w sprawie szczepionek. Pozytywny komentarz zamieściły: Agata Młynarska, Maffashion, Katarzyna Zielińska, Hanna Lis. Jednak ktoś był innego zdania. Czytaj dalej.

Antyszczepionkowcy mogą wywołać epidemię odry. Czego należy się spodziewać?

Galeria poniżej: Rozenek będzie zapładniała Polki. Zobaczcie, co planuje!

Oliwy do ognia dolała Izabella Miko - aktorka i tancerka znana ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Gwiazda podziela szokujące teorie na temat szczepionek i koronawirusa. Miko odpowiedziała na komentarz Rozenek i wywołała burzę. To nie wpis "Perfekcyjnej pani domu", a właśnie jej światopoglądowej przeciwniczki, rozpętał prawdziwą dyskusję w sieci. Miko ma sporo wątpliwości, co do skuteczności szczepionek.To że to szczepienie nie ma wpływu na zarażenie siebie czy innych nie jest już sekretem, więc to jest indywidualna decyzja każdego i nie powinna być krytykowana, jeżeli ktoś inaczej z tym wirusem chce sobie radzić :-) Cieszcie się, że w Polsce nie jesteście przymuszani do tego jeżeli chcecie pracować albo usiąść w restauracji - stwierdziła.

Sonda
Przyjmiesz trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE