Marcin Najman i Ryszard Sczena Dąbrowski

i

Autor: Ryszard Dąbrowski(Szczena)/Facebook Bohater "Chłopaki do wzięcia" będzie walczył w MMA VIP

Gwiazdor "Chłopaków do wzięcia" w MMA. Powalczy u Najmana. Doszło do awantury [WIDEO]

2021-05-12 10:59

Ryszard "Szczena" Dąbrowski to jeden z najbarwniejszych bohaterów programu Polsatu "Chłopaki do wzięcia". Celebryta związał się z federacją MMA VIP, założoną przez Marcina Najmana. Podczas konferencji z raperem Psychotropem, doszło między mężczyznami do rękoczynów.

Szczena i Psychotrop wyzywali się nawzajem i używali ciężkich słów. Gdy wulgaryzmy już nie wystarczyły, Ryszard Dąbrowski zaatakował swojego rywala. Krewkich mężczyzn uspokoili dopiero inni uczestnicy konferencji. Bójkę próbował rozładować także Marcin Najman. Przy okazji lekko ucierpiał baner reklamowy znajdujący się za zawodnikami. Wszystko nagrało się na kamerę. Co ciekawe Szczena i Psychotrop nie będą walczyć ze sobą podczas czerwcowej gali MMA VIP 2. Najman przedstawił Dąbrowskiego jako nowego uczestnika, który wystąpi prawdopodobnie dopiero na kolejnej gali.

Alan "Psychotrop" Gruchała stoczy pojedynek z Oliwierem "Detailerem" Gajewskim. Podczas gali MMA VIP 2 odbędą się m.in. także walki Krystiana Pudzianowskiego z Tomaszem Chicem, Mateusza "Rolnika Zabijacza" Kisiela (uczestnik "Rolnik szuka żony" 7) z Adrianem Ciosem i Szymona 'Króla Syntholu' Komandosa z Szymonem 'Taxi Złotówą' Wrześniem.

Nie uwierzycie, gdzie go odnaleźli! Szokujące doniesienia o Bandziorku z "Chłopaków do wzięcia"

Widzowie są przerażeni, Szczena z "Chłopaków do wzięcia" pokazał swoje dziecko! Tak gigantycznej burzy nie było już dawno!

DYMY na konferencji FAME MMA 10. TEGO NIE POKAZAŁA KAMERA!