Doda, Ogrodnik, Sadowska

i

Autor: AKPA Doda, Ogrodnik, Sadowska

Bolesne słowa

Sadowska palnęła tak, że Ogrodnik aż nie wytrzymał. Ostro skrytykował ją na wizji! Afera na Bestsellerach Empiku

2023-02-08 9:35

Maria Sadowska (46 l.) i Doda (38 l.) dostały nagrodę na gali Bestsellery Empiku 2022 za film "Dziewczyny z Dubaju". Podczas podziękowań Sadowska zasugerowała, że dopiero one pokazały, że kobiety też mogą robić filmy wysokobudżetowe. Tuż po tym, jak zeszła ze sceny, czekało ją zderzenie z rzeczywistością. Aktor Dawid Ogrodnik (36 l.) ostro skrytykował ją na wizji! Po jego wypowiedzi ludzie aż zaczęli bić brawa.

Bestsellery Empiku 2022 za nami. Maria Sadowska i Doda otrzymały nagrodę za film "Dziewczyny z Dubaju", choć - rzecz jasna - nie tylko one znalazły się wśród osób wyróżnionych. Afera z udziałem Sadowskiej przyćmiła jednak cały wieczór. O tym huczy od rana cały internet! Chodzi o wypowiedź piosenkarki, która oburzyła nie tylko internautów, ale - jak się okazuje - również osoby obecne na gali. Dawid Ogrodnik, wielokrotnie nagradzany aktor filmowy i teatralny, publicznie skrytykował Sadowską po jej słowach, które wypowiedziała podczas odbierania nagrody. Celna uwaga nie umknęła widowni, która zareagowała brawami na reakcję Ogrodnika. O co poszło? Trzeba przyznać, że faktycznie wyszło niefortunnie. Poznajcie szczegóły.

Sadowska palnęła tak, że Ogrodnik aż nie wytrzymał. Ostro skrytykował ją na wizji! Afera na Bestsellerach Empiku

Maria Sadowska była w tak dużych emocjach, że chyba nie do końca przemyślała to, co chciała powiedzieć po odebraniu nagrody na Bestsellerach Empiku 2022 za "Dziewczyny z Dubaju". Palnęła bowiem tak, że na sali nastąpiła konsternacja.

"O kobietach się zawsze mówiło: niech robią filmy, ale takie, małe, skromne, na dwóch aktorów, festiwalowe kino. Tymczasem okazuje się, że jednak mamy szanse zdobyć box officy też, i zrobić wysokie budżety. Dlatego chciałam powiedzieć, że kobiety potrafią i kobiety potrafią być solidarne, dlatego też zaprosiłem tutaj Dodę, która jest producentką i z którą razem zrobiłyśmy ten film", stwierdziła Maria Sadowska, mówiąc do mikrofonu ze sceny.

Tuż po niej głos zabrał Dawid Ogrodnik, który najwyraźniej nie wytrzymał i postanowił skomentować wywód Sadowskiej.

"Ja tylko chciałem powiedzieć, że wydaje mi się, że kobiety robiły już filmy wysokobudżetowe, chyba niejaka Agnieszka Holland, Ania Kazejak, która tutaj siedzi... Ale z jednym mogę się zgodzić: na pewno nie w tak dyskryminujący rolę kobiety sposób", powiedział aktor Dawid Ogrodnik, czym wywołał falę oklasków.

Myślicie, że Sadowska ustosunkuje się do tej sytuacji? Dajcie znać w komentarzach, co o tym myślicie.

Zobacz również poniższą galerię zdjęć: Maria Sadowska doświadczyła "złego dotyku"

Sonda
Jak oceniasz słowa Marii Sadowskiej i Dawida Ogrodnika na Bestsellerach Empiku?
"Żadna ze stron nie chciała..." Gabi Drzewiecka wprost o wywiadzie z Malikiem