Sandra Kubicka była uboga? Nikt mi nie dał na talerzu Komentuje zarobki Polaków

i

Autor: AKPA/Niemiec

Sandra Kubicka była uboga? "Nikt mi nie dał na talerzu" Komentuje zarobki Polaków

2022-06-05 15:11

Sandra Kubicka (27 l.) w mocnych słowach podsumowała to, co myśli o sytuacji finansowej rodaków i ich podejściu do zarabiania pieniędzy. Jak podkreśla, sama nie pochodzi z rodziny, która mogła zaoferować jej takie wsparcie. Mama modelki, która do wszystkiego "musiała dojść sama", właśnie kończy 45 lat. Teraz to znana córka może kupować jej prezenty!

Sandra Kubicka nie miała kiedyś nawet złotówki? "Nie lubię użalania się nad sobą"

Sandra Kubicka, choć dziś może pozwolić sobie na spełnianie swoich zachcianek, kiedyś miała na koncie tylko...kilkaset złotych. Modelka, związana z Aleksandrem Baronem, nie pochodzi, jak się okazuje, z dobrze sytuowanej rodziny. Do wszystkiego, co ma dziś, musiała więc dojść sama. Dziś przepełnia ją duma z tego powodu!

Ostatnio celebrytka pojawiła się na premierze książki Joanny Przetakiewicz o przewrotnym tytule "Pieniądze szczęście dają". Przy takiej okazji trudno byłoby uniknąć tematu sytuacji finansowej Polaków. Kubicka w udzielonym wywiadzie przyznawała, że uważa, że rodacy mają tendencję do krytykowania swoich zarobków niezależnie od ich wysokości.

Sandra Kubicka zwierzyła się, że "nie lubi użalania się nad sobą", a swój sukces osiągnęła dzięki ciężkiej pracy.

- Pamiętam, jak miałam kilkaset złotych na koncie i musiałam rozsądnie je wydać. Kupiłam więc bilet do miejsca, które zmieniło moje życie. Jeżeli masz wyobraźnię i chęci zmiany, to możesz zmienić. Nie mówię, że życie jest fair, bo jest często nie fair, natomiast ja nie lubię użalania się nad sobą. Nie każdy wszystko dostaje. Ja nie pochodzę z bogatej rodziny, nikt mi nie dał na talerzu firmy czy gotowej spółki. Wszystko musiałam sama stworzyć - zdradzała modelka w rozmowie z portalem plotek.pl

Sandra Kubicka świętuje urodziny mamy. Grace Kubicka skończyła 45 lat! Są jak dwie krople wody

Sandra Kubicka bez ogródek powiedziała, co myśli o narzekaniu na temat braku pieniędzy. Choć mama nie mogła jej zaoferować finansowego wsparcia na start, starała się być obecna w życiu córki. Grace Kubicka właśnie skończyła 45 lat! Znana modelka pochwaliła się z tej okazji ich wspólnym zdjęciem na Instagramie. I bez bogatego pochodzenia wyglądają jak milion dolarów!

Co Natalia Siwiec robiła na koniu w samym centrum Warszawy?! Tego dowiecie się z naszej galerii zdjęć poniżej!

Michał Chojecki komentuje sukces Igi Świątek w Paryżu
Sonda
Sandra Kubicka i Baron - czy lubisz tę parę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE