Sandra Kubicka dementuje plotki

i

Autor: Instagram/@sandrakubicka

Sandra Kubicka walczy z okrutnymi plotkami: "Jeszcze mieszanie w to Julki, błagam… Drama"

2022-02-15 12:00

Sandra Kubicka (27 l.) to modelka i influencerka, a prywatnie ukochana Alka Barona (39 l.). Kobieta jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się się fragmentami swojego życia osobistego z fanami. Ostatnia sytuacja z popularnym portalem plotkarskim sprawiła, że Kubicka postanowiła zabrać głos i zdementować plotki na temat rzekomego "usidlania" Barona.

Sandra Kubicka to fotomodelka i celebrytka, której rozgłos przyniósł związek z Alkiem Baronem - gitarzystą zespołu Afromental oraz trenerem w programie "The Voice of Poland". Zakochani są parą od 2021 roku i wyglądają na bardzo szczęśliwych. Ostatnio jeden z portali plotkarskich poinformował, że Sandra ma "sposób na utrzymanie ukochanego u swojego boku". Miała jej w tym pomagać specjalna bransoletka z inicjałem, która umożliwia "zaznaczenie terenu":

"Widziałam ten artykuł, że zaznaczyłam teren i mam sposób na usidlenie Alka. To a propos tego, jak mówiłam, że byłam w ZoZo [butiku z biżuterią - przyp. red.] i mam dla was śmieszny żarcik, pomysł na zaznaczenie terenu u swoich mężczyzn. No ja czegoś takiego nie zrobiłam, więc Alka nie usidliłam, nie zaznaczyłam terenu, a on nie ma żadnej takiej bransoletki ani naszyjnika".

Celebrytka nie kryła zażenowania, gdy mówiła, że w aferę została zamieszana również Julia Wieniawa (24 l.). Na wieść, że Baron nosi bransoletkę z inicjałami Sandry, aktorka zażartowała, że to lepsze od tatuażu:

"Pamiętacie, jak mówiłam wam, że artykuły rzadko kiedy mają coś wspólnego z prawdą? To jest właśnie kolejny przykład [...]. Z tego co mi się wydaje, to każdy ma wybór. Jeszcze mieszanie w to Julki, błagam… Drama zrobiona z czegoś, co nie jest prawdą. [...] Kolejny raz, kiedy jesteśmy zmanipulowani przez media".

Kubicka zaprezentowała również trzy bransoletki, które obecnie nosi: z kryształem górskim, kwarcem różowym oraz zawieszką z literami B i S.

- Zaznaczanie terenu to by było, gdybym Alkowi kazała nosić wielkie "Sandra", ale on nic takiego nie nosi. Kolejny raz, kiedy próbują ze mnie zrobić idiotkę - podsumowała.

Sandra Kubicka pokazuje bransoletki

i

Autor: Instagram/@sandrakubicka

Zobacz zdjęcia Sandry Kubickiej i Alka Barona w naszej galerii!

Sonda
Sandra Kubicka i Baron - czy lubisz tę parę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE