Sandra Kubicka i Baron się rozstali? Jest wymowny komentarz

i

Autor: AKPA Sandra Kubicka i Baron się rozstali? Jest wymowny komentarz

W mediach aż huczy!

Sandra Kubicka i Baron się rozstali? Jest wymowny komentarz

2023-01-03 13:00

Już od jakiegoś czasu w kuluarach pojawiają się plotki o kryzysie w związku Sandry Kubickiej i Barona. Internauci znaleźli nawet poszlaki, które ich zdaniem wskazują na koniec tej relacji. W mediach aż zahuczało, a dziennikarze spytali modelki wprost o to, czy nadal jest z muzykiem. Jej odpowiedź jest bardzo wymowna.

Już od dłuższego czasu plotkuje się o końcu związku Sandry Kubickiej i Barona, a internauci znaleźli nawet "dowody" na ich rozstanie. Fani modelki zauważyli, że ta w podsumowaniu 2022 roku, które opublikowała na swoim Instagramie, nie zamieściła ani jednego zdjęcia z Baronem, choć fotek ze wspomnieniami było w nim mnóstwo. Ostatnio było też głośno o ich wspólnych wakacjach na Seszelach, a z fotek i relacji zamieszczanych przez nich w sieci wynika, że spędzali je raczej osobno. W dodatku modelka zamieszczała w sieci dramatyczne wpisy, w których mówiła o tym, że w trakcie tego urlopu przeżyła kilka ataków paniki.

- Niestety w ogóle nie odpoczęłam i codziennie mam stresy. Miałam 4 ataki paniki podczas 9 dni... A to już mój rekord. Pogoda też nie dopisała. Chcę już do domu - skarżyła się w sieci Sandra Kubicka.

Modelka wyznała też, że choć ogólnie w życiu czuje się spełniona, to w tym akurat momencie tak się nie czuje. - Obecnie mam najgorsze dwa tygodnie w moim życiu. Wszystko się wali - napisała w sieci.

Do tej pory ani Sandra Kubicka ani Baron nie komentowali publicznie plotek o swoim rozstaniu i unikali odpowiedzi na pytania zaciekawionych internautów. Dziennikarze Plotka skontaktowali się z Sandrą Kubicką i spytali ją, czy to prawda, że rozstała się z Baronem.

- Jesteśmy razem w Zakopanem - odpowiedziała wymownie modelka.

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany