Sandra Kubicka wygląda jak damska wersja Barona! Co ona ma na głowie?

2022-01-16 14:10
Sandra Kubicka wygląda, jak damska wersja Barona!
Autor: @sandrakubicka

Modelka Sandra Kubicka (27 l.) postanowiła upodobnić się do swojego partnera Alka Barona (39 l.) z Afromental. Ich fryzury wyglądają teraz niemal identycznie. Poróżnia ich tylko kolor włosów.

To miała być zwykła wakacyjna metamorfoza, tymczasem nowy "look" Sandry Kubickiej spotkał się z dużą krytyką. Celebrytka wpadła na pomysł zmiany fryzury na czas urlopu, kiedy to wraz z mężczyzną swojego życia ma w planach zwiedzić ciepłe zakątki Ziemi. Kubicka zamiast klasycznych, prostych włosów, ma na głowie setki warkoczyków. Fani zgodnie skrytykowali jej metamorfozę. Część z nich zarzuciła jej tzw. "przywłaszczenie kulturowe". Czy faktycznie słusznie jej się oberwało?

Zobacz: Sandra Kubicka zajęła miejsce Barona w „The Voice of Poland”. Zamierza zmienić branżę?

Sandra Kubicka oskarżona o przywłaszczenie kulturowe

Modelka chyba nie zdawała sobie sprawy, że jej nowa fryzura nie spodoba się większości jej obserwatorów, którzy pisali: "Jezu Sandra, nie rób tego więcej!", "Mieszkałaś tyle czasu w Stanach, a nie wiesz co to cultural appropriation?", "Co za bzdura z tymi włosami... Cultural appropriation się kłania".

Cultural appropriation to nic innego jak przywłaszczenie kulturowe. Słownikowa definicja przywłaszczenia kulturowego odnosi się do wykorzystywania elementów kultury innych ludzi w sposób, który "nie szanuje ich znaczenia, przypisuje pochodzenie sobie, a także wzmacnia istniejące w społeczeństwie stereotypy".

Sandra Kubicka starała się wytłumaczyć z zaistniałeś sytuacji. W ramach wyjaśnień napisała:

"A jak jeździliście do Egiptu jako małe dzieci z rodzicami i robiliście warkoczyki na wakacjach, to było ok. AHA" - odparła Kubicka na Instagramie.

Jednocześnie wstawiła zdjęcie siebie z okresu młodzieńczego, gdy również miała zaplecione warkoczyki. Czy zgadzacie się z takim wytłumaczeniem?

Zobacz niżej galerię z Sandrą Kubicką i Baronem

Sandra Kubicka
Autor: @sandrakubicka
Sonda
Podoba Ci się metamorfoza Kubickiej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE