Sebastian Białek BIAŁY z MUST BE THE MUSIC 3 wygra program i WALKĘ O SYNA? - YOUTUBE

2012-03-26 14:45

Sebastian Białek BIAŁY okazał się zwycięzcą 4. odcinka MUST BE THE MUSIC 3. Raper podbił serca widzów swoim utworem WALCZĘ DO KOŃCA, który jest jego głosem w sprawie walki o wychowanie syna. Publiczność i widzowie pokochali go za szczerość i prawdę, którą głosi. Czy Sebastian ma szansę zostać zwycięzcą 3. edycji show?

Sebastian Białek pochodzi z Czechowic-Dziedzic i na pozór jest całkiem zwykłym chłopakiem, pasjonującym się muzyką. Jednak swoją pasję postanowił wykorzystać w słusznej sprawie i stworzył prawdziwy manifest, pod którym mogłoby się podpisac tysiące ojców.

Biały wystąpił w 4. odcinku programu MUST BE THE MUSIC 3 i podbił serca jurorów oraz publiczności. Raper zaprezentował swój utwór "Walczę do końca", który jest jego głosem w sprawie walki o wychowanie syna. Biały chce, żeby Sąd Rodzinny przestał dyskryminować ojców. W końcu oni są tak samo ważni jak matki.

Manifest Sebastiana niesamowicie poruszył publicznośc i telewidzów. Już teraz raper ma ogromne poparcie, a na Facebooku pojawiło się mnóstwo słów otuchy skierowanych do niego. Sam Biały także wypowiedział się na fanpage'u MUST BE THE MUSIC, gdzie podziekował zarówno za pozytywne, jak i negatywne opinie na temat swojego występu.

- Obierając utwór na MUST BE THE MUSIC kierowałem się potrzebą powiedzenia o tym głośno, ponieważ media omijają problem bardzo istotny dla mnie, jak i dla tysięcy ojców w Polsce. Moim marzeniem jest realizowanie sie w świecie hip-hopu - napisał Sebastian. - Swoim występem chciałem pokazać, że rap ma pozytywny przekaz - dodał Biały.

Myślicie, że Biały zostanie zwycięzca 3. edycji MUST BE THE MUSIC? Wygląda na to, że stał się dużym konkurentem dla NPWM Najlepszego Przekazu w Mieście.

Posłuchaj utworu Białego "Walczę do końca":

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE