Sebastian Fabijański i Maffashion mieli kryzys po narodzinach syna?

i

Autor: AKPA/Podlewski, Niemiec

Sebastian Fabijański i Maffashion mieli kryzys po narodzinach syna? "Panowała atmosfera pretensji"

2022-06-28 14:30

Sebastian Fabijański (35 l.) i Maffashion (35 l.) to jedna z najbardziej tajemniczych par show-biznesu. Nie publikują wspólnych fotografii ani nie pozują na ściankach, co podsyca plotki o kryzysie w ich związku. O tym, co naprawdę dzieje się w ich relacji, Fabijański opowiedział w rozmowie z portalami plotkarskimi.

Sebastian Fabijański i Julia Kuczyńska (Maffashion) to jedna z najbardziej tajemniczych par polskiego show-biznesu. Zakochani są razem od dwóch lat. Maffashion potwierdziła ich zaręczyny w lipcu 2021 roku, jednak już w październiku 2020 nazywała swojego wybranka "narzeczonym". Owocem ich miłości jest syn, Bastian, który przyszedł na świat we wrześniu 2020 roku. Para w najbliższym czasie nie planuje ślubu. Nie afiszują się oni również swoim związkiem, czyli nie publikują zdjęć w mediach społecznościowych, nie pozują na ściankach, a na niektórych eventach pojawiają się osobno. To tylko podsycało plotki, że w ich relacji nie dzieje się najlepiej.

O to, co naprawdę dzieje się w ich związku, zapytali Fabijańskiego dziennikarze Pudelka. Mężczyzna przyznał, że między nim a Julią nie zawsze jest kolorowo i zdarzają się napięcia, ale nie ma mowy o poważnych kryzysach. Kiedy ich rodzina się powiększyła, nie było im łatwo. Fabijański nie do końca radził sobie z małym dzieckiem, przez co na Maffashion spadało wiele obowiązków. Była niewyspana i sfrustrowana.

- Wydaje mi się, że przez pewien czas panowała atmosfera trochę pretensji do mnie. Z Bastkiem przez większość czasu do tej pory trzeba było spać w towarzystwie piłki do pilatesu. Czyli bierzesz Bastka na ręce, siadasz na piłce i lulasz. Ja niestety nie potrafiłem tego robić. To było dla mnie tak trudne, że pewnie Bastek wyczuwał moje napięcie i momentalnie wpadał w histerię, więc budził cały dom. Miałem do siebie bardzo dużo pretensji o to, że mi to totalnie nie idzie. Jestem bardzo wdzięczny Julce, że wtedy, kiedy mi to nie szło, ona potrafiła to robić i nie przespała wielu nocy z tego tytułu. […] Oczywiście kiedy człowiek jest niewyspany, trochę sfrustrowany, zniecierpliwiony i tak dalej, napięcia się pojawiają – powiedział.

O kryzys zapytali Fabijańskiego również dziennikarze Pomponika.

Nic mi nie wiadomo, jeśli coś jest nie tak z Julki strony, to ja nie wiem tego na ten moment. W domu wszystko jest okej…

Wygląda na to, że Maffashion i Fabijański zmagają się z typowymi problemami młodych rodziców, a w ich związku nie ma większych spięć. Fani tej pary mogą zatem być spokojni.

Sebastian Fabijański o swojej drugiej płycie: To nie jest płyta, która generuje hity
Sonda
Maffashion i Fabijański pasują do siebie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE