Sebastian Fabijański - ojciec, żona, wiek, filmy, rodzice, zarobki, Fame MMA. Kim jest?

i

Autor: AKPA Sebastian Fabijański - ojciec, żona, wiek, filmy, rodzice, zarobki, Fame MMA. Kim jest?

Mocny komentarz

Sebastian Fabijański przyznał się, że nie płaci alimentów na syna! Powód zaskakuje! Co na to Maffashion?

2023-08-20 12:57

Sebastian Fabijański i Julia Kuczyńska przez długi okres byli jedną z najbardziej popularniejszych par polskiego show-biznesu. Para doczekała się wspólnie syna, Bastiana. Ostatnio influencerka na swoim Instagramie wyznała, że nie dostaje od ojca dziecka żadnych alimentów! Zobaczcie, jak odpowiedział aktor!

Maffashion w sobotę opublikowała na swoim profilu na Instagramie bardzo szczery i gorzki wpis, w którym poruszyła kwestię alimentów. Kuczyńska na początku przypomniała obserwatorom, że tego typu świadczenia są ustalane przez sąd, a ich płacenie jest częścią rodzicielskich obowiązków. Postanowiła dodatkowo rozwiać wątpliwości swoich obserwatorów i zapewniła ich, że nie otrzymuje od Sebastiana Fabijańskiego alimentów na ich wspólnego syna. Na odpowiedź aktora nie trzeba było długo czekać!

Sebastian Fabijański odpowiada Maffashion! "Mogę jedynie zaznaczyć, że..."

Serwis "Pudelek" skontaktował się z Sebastianem Fabijańskim. Ten wydał stosowny komentarz w tej sprawie, mówiąc że nie uważa się za "niedzielnego tatusia" i że bierze udział w życiu synka i że nie płaci alimenty na syna, ale wynika to z kwestii ustaleń opieki nad synem. Zaznaczył również, że w przypadku, gdyby nałożono na niego obowiązek płacenia alimentów, z pewnością by się z niego wywiązywał.

- Tak, to prawda, że nie płacę alimentów, bo nasze ustalenia dotyczące opieki nad Bastkiem tego nie zawierają. Jeśliby zawierały, to gwarantuję, że nigdy nie uchylałbym się od obowiązku ich płacenia - powiedział "Pudelkowi" aktor.

Zobacz poniższą galerię: Sebastian Fabijański wraca na salony! Jak teraz wygląda? Pojawił się w Gdyni

Sebastian Fabijański o swojej drugiej płycie: To nie jest płyta, która generuje hity