Sebastian Fabijański ostro odpowiada innemu aktorowi! Dał się sprowokować

i

Autor: akpa Sebastian Fabijański ostro odpowiada innemu aktorowi! Dał się sprowokować

Sebastian Fabijański ostro odpowiada innemu aktorowi! Dał się sprowokować

2022-03-11 18:02

Sebastian Fabijański (35 l.) raczej nie potrafi trzymać swoich nerwów na wodzy, co często wypomina mu jego ukochana Maffashion. Ostatnio aktor wdał się w wymianę zdań na swoim Instagramie, gdzie zostały sprowokowany przez innego aktora.

Sebastian Fabijański jest rozchwytywany przez reżyserów. Ostatnio zaskoczył widzów swoją rolą w filmie Macieja Kawulskiego "Jak pokochałam gangstera". Wciela się w nim w dość ekscentrycznego Silvio. Jednak poza grą w filmach, aktor realizuje się malując obrazy i nagrywając rap. Może to nadmiar obowiązków powoduje że, że Sebastian jest dość wybuchowym człowiekiem, który mówi to co myśli. Czasami jednak działa zbyt szybko, bez zastanowienia, co często wypomina mu jego ukochana Julka Kuczyńska, czyli Maffashion. - Ona często miała do mnie pretensje, że ja coś powiedziałem nie tak w mediach, bo ona lepiej waży słowa. Ja nie potrafię... - wyznał kiedyś aktor w rozmowie z Pudelkiem.

Rzeczywiście pohamowanie swoich reakcji nastręcza mu sporo trudności. Co udowodnił ostatnio w sieci. Sebastian wrzucił na Instagrama dość kontrowersyjne życzenia na dzień kobiet:

"Silvio prosił, żebym przekazał – Molto dużo ciongu z okazji dnia kobiet i żeby czecia (?) dziura nigdy nie była wam poczebna", zażartował.

Niestety żart nie spodobał się jednemu z Internautów, który postanowiła zamieścić dość mało przyjemny komentarz:

"Mordo, to prawda, że jesteś strasznym zje**m w pracy? Tak pytam, bo jestem aktorem i może zagramy razem, ale wolę nie", napisał Internauta Leszek.

Fabijański nie mógł przejść obojętnie obok takich słów. Musiał odpowiedzieć na taką prowokację i na Instastories zamieścił oszczędny wpis, ale dość ostry: "LeszekTheBill", a po chwili dodał: "LeszekTheDzban".

Sonda
Oglądałeś "Jak pokochałam gangstera"?
Sebastian Fabijański o swojej drugiej płycie: To nie jest płyta, która generuje hity
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany