Sebastian Fabijański uważa się na TRUDNEGO PARTNERA. Mówi o swoim związku z Maffashion

2022-01-23 16:10
Sebastian Fabijański
Autor: Akpa Sebastian Fabijański

Sebastian Fabijański w niedawnym czasie udzielił Pudelkowi wywiadu, z którego wiele możemy dowiedzieć się o jego związku z Maffashion. Artysta sam przyznaje, że jest trudnym partnerem. Wyznaje, z jakiego powodu czasem ciężko jest mu odnaleźć kompromis z Julią.

Na przestrzeni ostatnich kilku lat Sebastian Fabijański doświadczył wielu znaczących życiowych zmian. Związał się on z Maffashion i został ojcem. Rozwijał się także zawodowo – rozpoczął nagrywanie rapu i malowanie obrazów. Zapowiedział, że jego następnym celem będzie podjęcie się bycia reżyserem.

W ostatnim wywiadzie, którego Fabijański udzielił Pudelkowi, przyznał się do tego, że uważa siebie ze trudnego partnera.

[...] jeżeli cię docenili masowo, to daje ci poczucie sprawczości i to ma konsekwencje interpersonalne. Ja jestem trudnym partnerem, mam tego świadomość i pracuję nad tym, syn mnie dużo uczy... Fajnie by było, gdyby się udało być łatwiejszym partnerem, ale nie obiecuję.

Artysta mówi o świadomości swoich niedoskonałości oraz o pracy nad ich poprawą. Podkreśla on, że zarówno on, jak Julia są osobami chcącymi zawsze stawiać na swoim.

Ona często miała do mnie pretensje, że ja coś powiedziałem nie tak w mediach, bo ona lepiej waży słowa. Ja nie potrafię...

Źródło: pudelek.pl

Sonda
Obejrzysz film Fabijańskiego?
Ślub Pawła i Franki w "M jak miłość" przerwany przez Majkę! Ale wesela Zduńskich już nikt nie zepsuje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE